Справа № 2-1099\07р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 червня 2007 року Калуський міськрайонний суд
Івано-Франківської області
В складі: головуючого-судді Гриніва М.А.
секретаря Шмігель І.О.
з участю: представника позивача Нагребної Н.Б.
розглянувши у заочному відкритому судовому засіданні в залі суду м. Калуш справу за позовом Комунального підприємства "Водотеплосервіс" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за водо-теплопостачання та водовідведення, суд -
ВСТАНОВИВ:
Відповідачка по справі зареєстрована в квартирі АДРЕСА_1 і користується послугами позивача по забезпеченню тепловою енергією, холодною водою та водовідведенням за які оплати не проводить, заборгованість станом на 31.03.2007 р. становить 985,19 грн., про стягнення яких пред"явлено позов до суду.
В судовому засіданні представник КП "Водотеплосервіс" позов підтримала у повному об"ємі і просить його задовільнити.
Відповідачка в судове засідання не з"явилася з невідомих для суду причин, хоча про час та місце розгляду справи була повідомлена завчасно та належним чином, що стверджується оголошенням в газеті «Галичина».
Суд, проаналізувавши докази по справі вважає, що позов підлягає до задоволення, виходячи з наступних підстав:
З довідки Калуського комунального підприємства "ЖЕО №5" видно, що ОСОБА_1 проживає у вищезгаданій квартирі із сім»єю (а.с.5), і їй присвоєно абонентський номер в КП "Водотеплосервіс" для розрахунків за надані послуги, що стверджується довідкою(а.с.4).
Як видно із розрахунку відповідачка має заборгованість по оплаті за надані позивачем послуги по тепловій енергії, холодній воді і водовідведення за період з 01.05.2004 р. по 31.03.2007 р. становить 985,19 грн. (а.с. 6).
Суд вважає, що оскільки відповідачка ОСОБА_1 не виконує добровільно своїх зобов»язань по оплаті за надані позивачем послуги, то з неї слід стягнути нараховані кошти.
На підставі ст.ст. 509, 526, 530 ЦК України, керуючись ст. ст. 213 - 215,226 ЦПК України, суд-
РІШИВ:
Позов задовільнити. Стягнути з ОСОБА_1 на користь Комунального підприємства «Водотеплосервіс» м.Калуш 985 грн. 91 коп. заборгованості по оплаті за теплову енергію, холодну воду та водовідведення за період з 01.05.2004р. по 31.03.2007р. та 30 грн. витрат на інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільної справи, а 51грн. держмита стягнути в користь держави.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. У разі подачі заяви про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду подається до апеляційного суду Івано-Франківської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження через Калуський міськрайонний суд.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано до Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області протягом десяти днів з дня отримання його копії.
- Номер: 2-зз/316/2/15
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-1099/2007
- Суд: Енергодарський міський суд Запорізької області
- Суддя: Гринів М.А.
- Результати справи: скасування заходів забезпечення позову, доказів
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.07.2015
- Дата етапу: 10.07.2015