Судове рішення #1633851
Справа № 2-109/2008 р

Справа № 2-109/2008 р.

    ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ

  ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

    29 січня 2008 року  Золочівський районний суд Харківської області  в складі:

            головуючого                               судді         Калайда І.С.,

            секретаря                                                       Мартиненко Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел.Золочів цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

      ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу, вказала, що 25.08.1990  року вони зареєстрували шлюб у Золочівському відділі РАЦС Харківської області, актовий запис № 94. Від даного шлюбу мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з нею. Майнового спору немає. Понад два роки однією сім”єю не проживають, ніяких стосунків не підтримують. Причиною  розірвання шлюбу стало те, що під час сумісного проживання відповідач постійно порушував вірність, на грунті чого між ними часто виникали сварки та непорозуміння.  Шлюб носить  формальний характер.  

        Відповідач в судове засідання не з”явився, про час та місце слухання справи був повідомлений своєчасно та належним чином, про що свідчать отримані поштові повідомлення, причину неявку суду не повідомив. Зі згоди позивачки суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

        Розглянувши матеріали справи, вислухавши позивачку, суд вважає, позов підлягає задоволенню.

        Зі свідоцтва про укладення шлюбу НОМЕР_1 видно, що ОСОБА_2 та ОСОБА_1 25.08.1990 року уклали шлюб. Прізвище позивачки після одруження  ОСОБА_1 (а.с.9).

        Згідно ст. 112 ч.2 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило  б  інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення. 

       Як видно  сторони не підтримують шлюбних відносин,  характер відносин, які склалися, свідчить про повний розпад сім”ї, подальше спільне життя  подружжя і збереження шлюбу  суперечить інтересам  позивачки, що має істотне значення.

        Відповідно до ст. 3 п. 5 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” від 30.04.1993 року за вчинення актів громадянського стану з сторін необхідно стягнути державне мито.

        На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 209, 213, 214, 215, 224-226 ЦПК України, ст.ст. 105, 112 СК України,-

ВИРІШИВ:

        Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 25 серпня 1990 року Золочівським відділом РАЦС Харківської області,  актовий запис № 94.

      Витрати, пов”язані з видачею свідоцтва про розірвання шлюбу, покласти на ОСОБА_2 - 17 грн. 00 коп., ОСОБА_1 від сплати звільнити.

      Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 - денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом  20 днів  апеляційної  скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

        Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

                         Головуючий:

              

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація