Справа №2-611/07
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 березня 2007 року Фастівський міськрайонний суд в складі головуючого судді Березовенко Р.В., при секретарі Омельчук С.А., розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що подружнє життя не склалося через різні характери та погляди на життя, через що сім'ю зберігти не можливо, тривалий час сторони проживають окремо, подружні стосунки не підтримують, примиритися не бажають, тому просить шлюб розірвати. Дочка ОСОБА_3 за взаємною згодою буде проживати з позивачем.
Відповідачка позов визнала, примиритися не бажає, згодна на розірвання шлюбу, просить розглядати справу без її участі згідно письмової заяви, яка знаходиться в справі.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.1, 4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України в разі визнання відповідачем позову суд, за наявності для того законних підстав, ухвалює рішення про задоволення позову.
Вислухавши пояснення позивача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі зареєстрованому 25 листопада 1995 року Червоно-Мотовилівською сільською радою Фастівського району Київської області, актовий запис № 37. Від даного шлюбу мають неповнолітню дочку, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя з відповідачкою не склалося через різні характери, погляди на життя, через що у них часто виникали сварки та непорозуміння, що призвело до втрати почуттів один до одного. З вересня 2003 року сторони проживають окремо, подружніх стосунків не підтримують, не спілкуються, спільного господарства не ведуть, примиритися не бажають. Спору про проживання дитини та розподіл майна на даний час вони не мають. Сторони дійшли згоди, що після розірвання шлюбу дочка ОСОБА_3 буде проживати з позивачем. Тому, згідно ст. 112 СК України, оскільки судом встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечить інтересам сторін, шлюб необхідно розірвати.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 СК України, суд,-
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 25 листопада 1995 року Червоно-Мотовилівською сільською радою Фастівського району Київської області, згідно свідоцтва про укладення шлюбу, актовий запис № 37 - розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1 17 (сімнадцять) грн. при оформленні розірвання шлюбу в органах РАЦС.
Неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити на виховання батьку - ОСОБА_1.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Київської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 денний строк, з дня його проголошення, заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копій до апеляційної інстанції.
- Номер: 2-зз/686/28/20
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-611/2007
- Суд: Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
- Суддя: Березовенко Р.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.02.2020
- Дата етапу: 10.02.2020