Справа №2-869/07 РІШЕННЯ
Іменем України
17 травня 2007 року Фастівський міськрайонний суд Київської області у складі:
головуючого Зуй Т.С.
при секретарі Антощенко Г.М. розглянувши у попередньому судовому засіданні в м.Фастові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що вони не знаходять спільної мови, через різні погляди на життя із-за чого у них часто виникали сварки і непорозуміння, що привело до втрати почуттів один до одного, кожен з них живе власним життям, не підтримують шлюбні стосунки, не ведуть спільне господарство. Подальше спільне життя суперечить їх інтересам. Тому збереження сім'ї та примирення неможливе. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з відповідачем по справі.
Відповідач в судовому засіданні позов визнав повністю, не заперечує проти розірвання шлюбу.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Вислухавши пояснення позивача, відповідача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підляє задоволенню, враховуючи наступне.
Судом встановлено: сторони знаходяться в зареєстрованому шлюбі з 01 червня 1991 року, від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає разом з матір"ю відповідачем по справі. Сім"я фактично розпалась, тривалий час проживають окремо, примиритись сторони не бажають, не підтримують шлюбні стосунки, не ведуть спільне господарство.
Керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 130, 174 ЦПК України, суд,-
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Шлюб між гр. ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 01.06.1991 року, Дорогинською сільською Радою Фастівського району Київської області, актовий запис № 3 - РОЗІРВАТИ.
Від витрат пов"язаних в органах РАЦС та сплати судового збору сторони -звільнити на підставі ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" від 21.01.1993р.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Київської області через
Фастівський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі заяви про апеляційне
оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та поданням після цього
протягом 20 днів апеляційної скарги.