Судове рішення #1627508
Справа № 2-36/1

Справа № 2-36/1

2008 р.

Р І Ш Е Н Н Я

 

І М Е Н Е М                                 У К Р А Ї Н И

 

 

21 січня 2008 року Дніпровський районний суд м. Києва в складі:

Головуючого судді                                     ЛАСТОВКА Н.Д.

при секретарі                                                 Окис Т.О.

розглянувши у відкритому судовому   засіданні в м. Києві справу  за  позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, 3-тя особа Служба у справах неповнолітніх Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації про визначення місця проживання дитини,    

 

В С Т А Н О В И В:

 

            Позивач ОСОБА_1. звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. Свої вимоги мотивує тим, що після розлучення син залишився з нею, на її повному утримані. Оскільки вона має всі можливості для забезпечення сину нормального розвитку та виховання, а також дитина має нормальні житлові умови, просить суд визначити місце проживання малолітнього сина з нею.

            Позивач в судове засідання не з'явилась, надала суду заяву про слухання справи в її відсутність, позов підтримала.    

Відповідач в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи повідомлений належним чином, надав суду заяву про слухання справи за його відсутності, позов визнав.

Представник третьої особи Служби у справах неповнолітніх Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації позов підтримала, просила його задовольнити.

            Суд, вивчивши матеріали справи, приходить до висновку, що даний позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

            Судом встановлено, що шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 було розірвано 11 вересня 2007 року. (а.с.05) Від шлюбу мають неповнолітню дитину - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. (а.с. 06), який після розірвання шлюбу, за згодою обох сторін, залишився проживати з матір'ю.  Однак, з часом між сторонами почали виникати конфлікти з приводу місця проживання дитини, що і спричинило звернення до суду.

            Відповідно до ст. 160 СК України в разі, якщо батьки не проживають разом, то від їх згоди залежить при кому повинні проживати неповнолітні діти. При відсутності згоди між батьками спір вирішується судом, виходячи з інтересів дітей і з урахуванням їх бажання.

 Згідно довідки за формою № 3 ОСОБА_3 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 разом з матір'ю та бабусею (а.с. 07). Мати ОСОБА_1 знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку отримує відповідну щомісячну допомогу (а.с. 09).

Відповідно до Акту обстеження житлово-побутових умов сім'ї, малолітній ОСОБА_3 проживає в квартирі, в якій створено належні умови для проживання та виховання дитини. Дитина має свій куточок (ліжко, майданчик для ігор), стіл для годування, коляски, ходунки (а.с. 10). Також вказані обставини підтверджені Висновком засідання опікунської ради Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації про визначення місця проживання малолітньої дитини від 23.11.2007 року№12-19/61-4844/5.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що в інтересах дитини місцем проживання дитини слід визначити проживання з матір'ю. Вона має постійне місце проживання, належним чином піклується, дбає про сина, дає йому все необхідне і спроможна дати дитині належне виховання та утримання, до того ж не перешкоджає і не заперечує проти участі батька дитини в її вихованні та утриманні.

 

Керуючись ст. ст. 160,161 СК України,  ст.ст. 10, 11, 208, 209, 212, 213, 214, 215, 218  ЦПК України, суд, -

 

 

                                                    В И Р І Ш И В :

 

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, 3-тя особа Служба у справах неповнолітніх Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації про визначення місця проживання дитини задовольнити.

Визначити місце проживання неповнолітнього ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 з його матір»ю ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду  м. Києва протягом 20 днів після подачі заяви про  апеляційне оскарження, яку може бути подано протягом 10 днів  з дня проголошення рішення.

             

СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація