Справа № 5-260/11
ПОСТАНОВА
30 травня 2011 року смт. Стрижавка
Вінницький районний суд Вінницької області в складі:
головуючого Бондаренко О.І.
при секретарі Сидорчук О.П.
з участю прокурора Чабан С.В.
розглянувши у відкритому виїзному судовому засіданні в приміщенні штабу Стрижавської ВК-81 подання начальника Стрижавської виправної колонії №81 про заміну невідбутої частини покарання на обмеження волі щодо засудженого:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Горячківка Крижопільського району Вінницької області, мешканця АДРЕСА_1 , українця , громадянина України, раніше судимого:
- 22.07.2002 року Крижопільським районним судом Вінницької області за ст. 121 ч.2 КК України до 8 років позбавлення волі, звільненого 03.07.2007 року умовно-достроково на 2 роки 7 місяців 16 днів. Поданій справі засуджений 11.06.2008 року Томашпільським районним судом Вінницької області за ст.ст. 186 ч.2, 71 КК України до 5 років позбавлення волі, -
ВСТАНОВИВ :
Начальник Стрижавської виправної колонії №81 звернувся до суду з поданням про заміну невідбутої частини покарання більш м’яким щодо засудженого ОСОБА_1 посилаючись на те, що останній сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення.
Дане подання погоджене з спостережною комісією при Вінницькій районній державній адміністрації.
Заслухавши пояснення засудженої особи - ОСОБА_1, який просить замінити покарання у виді позбавлення волі на обмеження волі, думку представника установи, який підтримав подання, думку прокурора, який вважає, що по справі наявні підстави для задоволення подання, вивчивши подання, додані до нього матеріали, а також особову справу засудженого, суд приходить до висновку про можливість задоволення подання з наступних підстав.
ОСОБА_1 засуджений вироком Томашпільського районного суду Вінницької області від 11.06.2008 року за ст. 186 ч.2 КК України до 5 років позбавлення волі.
Початок строку відбування покарання: 09.01.2008 року; кінець строку: 09.01.2013 року; 2/3 строку: 09.05.2011 року; 3/4 строку: 09.10.2011 року.
В Стрижавській ВК №81 перебуває з 10.07.2008 року.
За час відбування покарання засуджений ОСОБА_1 сумлінною поведінкою та ставлення до праці довів своє виправлення, за час відбування покарання в установі він не мав дисциплінарних стягнень, має 4 заохочення, проявляє ініціативу в робочому процесі, у відношенні до представників адміністрації установи поводить себе тактовно, ввічливо, виконує їх законні вимоги.
Згідно з ст. 82 КК України особам, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі, невідбута частина покарання може бути замінена судом більш м’яким покаранням. У цих випадках більш м’яке покарання призначається в межах строків, установлених у Загальній частині цього Кодексу для даного виду покарання, і не повинне перевищувати невідбутого строку покарання, призначеного вироком.
Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким може бути застосована, якщо засуджений став на шлях виправлення і якщо засуджений відбув не менше 2/3 строку покарання, якщо особа раніше звільнялася умовно-достроково і вчинила новий злочин протягом невідбутої частини покарання.
Враховуючи викладене вище, керуючись ст. 82 КК України ,-
ПОСТАНОВИВ :
Подання задоволити.
Замінити засудженому ОСОБА_1 невідбуту частину покарання, призначеного вироком Томашпільського районного суду Вінницької області від 11.06.2008 року за ст. 186 ч. 2 КК України на більш м’яке покарання –обмеження волі на залишок невідбутого строку покарання 1 рік 7 місяців 10 днів.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області на протязі 7 діб з дня її проголошення.
Суддя:
- Номер: 5/1815/8412/11
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
- Номер справи: 5-260/11
- Суд: Роменський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: Бондаренко О. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.12.2011
- Дата етапу: 22.12.2011
- Номер: 5/210/1881/11
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
- Номер справи: 5-260/11
- Суд: Крижопільський районний суд Вінницької області
- Суддя: Бондаренко О. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.08.2011
- Дата етапу: 02.09.2011