Справа №3-67/08р
П О С Т А Н О В А
Іменем України
14 січня 2008 року м. Нова Одеса
Суддя Новоодеського районного суду Миколаївської області Задунайський В.В., розглянувши матеріали, що надійшли від начальника головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Миколаївської області, громадянина України, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_1 в скоєні правопорушення, передбаченого ст.88¹ ч.1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
16 грудня 2007 року, близько 08 годин 00 хвилин в м. Нова Одеса Новоодеського району Миколаївської області на ринку ТОВ «Альянс» працівниками державної інспекції рибоохорони був виявлений ОСОБА_1, який в порушення вимог п. 4 ст.3.14 «Правил любительського та спортивного рибальства» здійснював продаж свіжої риби - горчак без документів, які підтверджують законність її придбання та сертифікату якості. При виявлені у правопорушника була в наявності риба горчак вагою 20 кг.
Тобто, ОСОБА_1 порушив порядок збуту об'єктів тваринного світу, чим скоїв правопорушення, передбачене ст.88¹ ч.1 КУпАП.
Правопорушник визнав факт цього порушення правил рибальства.
Враховуючи обставини та характер правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини і обставини, що обтяжують та пом'якшують відповідальність на нього слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 33-35,221,248-249,252,276,280,283-284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєні правопорушення, передбаченого ст.88¹ ч.1 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 85 гривень без конфіскації об'єктів тваринного світу, стягнувши штраф на користь держави в особі Новоодеського відділення держказначейства р/р 31118106700263 код 23027411 УДК в Миколаївській області МФО 826013.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя: підпис
Копія вірна.
Суддя: