Судове рішення #16256361

        

Справа №3-377/11

Татарбунарський районний суд Одеської області

П О С Т А Н О В А

Іменем України

 01.03.2011р. Суддя Татарбунарського районного суду Одеської області Семенюк Л.А.,розглянувши матеріали, які надійшли від Татарбунарського РВ УМВС в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працюючого ПП «Мойсєєв» вантажником, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2,  

за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  

В С Т А Н О В И В :

12.02.2011 року  приблизно о 02 год. 00 хв.  гр. ОСОБА_1 по вулиці 23 Серпня в м. Татарбунари Одеської області, біля бару “Оболонь”, наніс тілесні ушкодження громадянину ОСОБА_2, а також ображав та висловлювався грубою нецензурною лайкою на його адресу, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.

ОСОБА_1 вину визнав, крім визнання правопорушником своєї вини, вина його підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ОД №0042567 від 15.02.2011 р., випискою з ЖРЗПЗ №162 від 12.02.2011 року, заявою ОСОБА_2 та його поясненнями, поясненнями ОСОБА_3, ОСОБА_1, ОСОБА_4   

Дії ОСОБА_1 правильно кваліфікуються за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки він порушив громадський порядок і спокій громадян, тобто здійснив дрібне хуліганство.

З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи правопорушника, ступеню його вини, вважаю необхідним накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 33, 173, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя –

П О С Т А Н О В И В :

Визнати ОСОБА_1 винним за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн.

Постанова про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу підлягає примусовому виконанню після закінчення строку, встановленого ч. 1 ст. 307 КпАП України ( штраф повинен бути виплачений правопорушником не пізніше п’ятнадцяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу ). Строк пред’явлення постанови до виконання 3 місяці.

Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Одеської області через Татарбунарський районний суд Одеської області.  

   Суддя                                         Семенюк       

  • Номер:
  • Опис: висловлювалася нецензурною лайкою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-377/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Семенюк Л.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.05.2011
  • Дата етапу: 08.07.2011
  • Номер:
  • Опис: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-377/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Семенюк Л.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.02.2011
  • Дата етапу: 04.03.2011
  • Номер: - -
  • Опис: Гнатенко Оксана Миколаївна, ст.206 КУпАП України
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-377/11
  • Суд: Роздільнянський районний суд Одеської області
  • Суддя: Семенюк Л.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.02.2011
  • Дата етапу: 16.02.2011
  • Номер: 3/534/11
  • Опис: Порушення порядку ведення розрахунків.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-377/11
  • Суд: Буський районний суд Львівської області
  • Суддя: Семенюк Л.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.04.2011
  • Дата етапу: 06.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація