Судове рішення #1624125
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

31.01.08р.

 

Справа № Азбр38/178-08

 

Суддя  Бишевська Н. А., розглянувши матеріали

за позовом  Петропавлівської міжрайонної Державної податкової інспекції у Дніпропетровській області, смт.Петропавлівка Дніпропетровської області 

до  Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1,с.Веселе Межівського району Дніпропетровської області

про звернення стягнення на активи на суму 6120,00 грн.

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позовна заява подана без додержання вимог, встановлених ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: в порушення п.4 ч.1, ч.2 ст.106 цього Кодексу обставини, викладені в позовній заяві не підтверджено належними доказами.

Так не долучено до матеріалів позовної заяви доказів виконання контролюючим органом процедури стягнення боргу, передбаченою законом №2181-ІІІ від 21.12.2000р. "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", на підставі наступного: податкові вимоги направлені на адресу: смт.Межова, вул. Петровського (згідно доданих доказів) акт перевірки з питання проживання за юридичною адресою містить адресу - вул. Полтавська, 12, а адресою відповідача, зазначеною в позовній заяві є: вул. Шевченко, 16 с.Веселе Межівського району Дніпропетровської області, про що зазначено в довідці про взяття на облік платника податку да своцтві про держреєстрацію. Про причини невідповідності позивачем не зазначено.

Згідно   ч. 1   ст. 108   КАС   України   суддя,   встановивши,   що   позовну  заяву подано без додержання  вимог,   встановлених  статтею  106  цього   Кодексу,   постановляє ухвалу про  залишення  позовної  заяви  без  руху,  у  якій  зазначаються недоліки позовної  заяви,  спосіб  їх    усунення   і   встановлюється    строк,      достатній      для    усунення    недоліків.    Копія  ухвали    про    залишення    позовної    заяви    без    руху    невідкладно   надсилається  особі, що звернулася із позовною заявою.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.106, ч.1, 2 ст.108, ст.ст.165, 186, 254, п.6 Розділу VІІ Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

 

1.          Залишити позовну заяву без руху.

2. Встановити термін (до 20.02.08р.) для усунення позивачем вказаних недоліків -подати позов з дотриманням вимог Кодексу адміністративного судочинства України.

3. До зазначеної дати матеріали, вказані в ухвалі повинні бути в господарському суді Дніпропетровської області.

Ухвала набирає законної сили у відповідності до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у порядку та строки,  встановлені ч. 5 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Суд зауважує, що залишення позову без руху не позбавляє заявника права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом. Після усунення недоліків у встановлений судом строк, позовна заява вважається поданою у день первинного її подання до суду.

Суддя

 

Н.А. Бишевська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація