Судове рішення #1615783
Справа №2-4768 2006 рік

Справа №2-4768 2006 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

2 березня 2007 року                                          Солом'янський районний суд м.   Києва

в складі: головуючого судді                                       - Літвіна Н.М. 

при секретарі                                                              - Поліщук І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.   Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, 

 

 

ВСТАНОВИВ:

 

 

Позивач звернулась до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої доньки ОСОБА_3,   ІНФОРМАЦІЯ_1,   в розмірі 25% всіх видів заробітку.

Обґрунтовуючи свої вимоги позивач посилається на те,   що 21.04.2001 року сторони зареєстрували шлюб в Відділі РАГС Залізничного району м.   Києва ,   від якого мають неповнолітню доньку ОСОБА_3,   ІНФОРМАЦІЯ_1. Відповідач ухиляється від утримання дитини,   матеріальної допомоги на її виховання не надає,   але зазначає,   що він повинен сплачувати аліменти на утримання дитини. Позивач вказує,   що вона працює,   але її заробітної плати не достатньо для утримання дитини,   а тому вважає,   що матеріальна допомога на утримання дитини з боку відповідача повинна бути регулярною.

В попередньому судовому засіданні позивач підтримала свої позовні вимоги і просила позов задовольнити та не заперечувала проти ухвалення рішення в попередньому судовому засіданні.

В попередньому судовому засіданні відповідач проти задоволення позову та проти ухвалення рішення в попередньому судовому засіданні не заперечував.

Заслухавши пояснення сторін,   вивчивши та дослідивши матеріали справи,   суд вважає позов обґрунтованим та таким,   що підлягає задоволенню,   виходячи з наступного.

Судом встановлено,   що 21.04.2001 року сторони зареєстрували шлюб в Відділі РАГС Залізничного району м.   Києва,   від якого мають неповнолітню доньку ОСОБА_3,   ІНФОРМАЦІЯ_1,   (а.с.  4,   5)

Як встановлено,   позивач працює але її заробітної плати не достатньо для утримання дитини і тому вона наполягає на законному стягненні аліментів з відповідача.

Згідно   ст.   180 Сімейного кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Відповідно до   ст.    ст.  182,   183 Сімейного кодексу України частка заробітку (доходу) батька,   яка буде стягуватись як аліменти на дитину,   визначається судом,   та не може бути меншим,   ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Згідно зі   ст.  191 Сімейного кодексу України аліменти присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову.

Відповідно до   ст.   88 ЦПК України з відповідача підлягає стягненню на користь держави державне мито в сумі 51 грн.00 коп.

Відповідно до п.1 ч. 1   ст.   367 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішень у справах про стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

На підставі викладеного та керуючись,     ст.    ст.   180,   181,   183,   191 Сімейного кодексу України,     ст.    ст.   4,  10,  11,   57-60,   88,  213-215,   367 ЦПК України,   суд -

 

 

ВИРІШИВ:

 

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2про стягнення аліментів - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2,  уродженця м.  Києва,  проживаючого: АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 на утримання доньки ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  аліменти в розмірі 25% частини всіх видів його заробітку (доходів) щомісячно,  але не меншим ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,  починаючи з дня пред'явлення позову - 13.12.2006 року і до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2державне мито на користь держави в розмірі 51грн. 00 коп. та інформаційний збір в розмірі 30 грн..

Рішення підлягає негайному виконанню у межах суми платежу за один місяць. Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м.  Києва протягом двадцяти днів після подання   заяви про апеляційне оскарження,  яка може бути подана через Солом'янський районний суд м.  Києва протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація