ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
Господарський суд Чернігівської області
________________________________________________________________________________________________
14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 7-99-18, факс 7-44-62
У Х В А Л А
"19" вересня 2006 р. Справа № 17/280
м. Чернігів «19 »вересня 2006р.
Суддя Кушнір І.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні за участю:
Представника позивача: Ухань В.П. -держподатінспектор, довіреність №925/10/10-002 від 18.02.2006р.;
Відповідача: ОСОБА_1 -особисто, паспорт НОМЕР_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 .
матеріали справи №17/280
За ПОЗОВОМ: Прилуцької об'єднаної державної податкової інспекції
17500, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Київська, 214
До ВІДПОВІДАЧА: Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1
АДРЕСА_1
Про припинення підприємницької діяльності
ВСТАНОВИВ:
Прилуцькою ОДПІ пред'явлено позов про припинення підприємницької діяльності СПД ОСОБА_1 в зв'язку з неподанням до податкового органу податкових декларацій, згідно п.2 ст.46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.03р. №755-ІV.
В судовому засіданні представником Позивача надана заява Позивача НОМЕР_2 про відкликання позовної заяви, в зв'язку з тим, що Відповідач подав заяву до державного реєстратора про припинення підприємницької діяльності та здійснює заходи щодо припинення даної діяльності.
Відповідач надав копію свідоцтва про державну реєстрацію з відміткою про проведення 07.09.06р. державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи підприємця ОСОБА_1.
Згідно п.5 ч.1 ст.155 Кодексу адміністративного судочинства України:
“Суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.”
З урахуванням викладеного, суд доходить до висновку, що подана позовна заява має бути залишена без розгляду.
Керуючись п.5 ч.1 ст.155, ст.ст.160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В :
1. Позовну заяву залишити без розгляду.
2. Дана ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в наступному порядку. Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
3. Дана ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя І.В. Кушнір