Справа №1-123/2007 p.
ПОСТАНОВА
про відмову в порушенні кримінальної справи
03 травня 2007 року Суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області
Чернобай О.І., розглянув скаргу приватного обвинувачення ОСОБА_1 про притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 за ст. 125 ч.1 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду зі скаргою приватного обвинувачення про притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 за ст. 125 ч.1 КК України, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що 11.12.2006 р. біля 13-00 год. у смт. Вороніж Шосткинського району Сумської області ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 зробили напад на нього, тим самим спричинили легкі тілесні ушкодження, у зв'язку з якими він знаходився на лікуванні в умовах Новгород-Сіверської ЦРЛ і йому була спричинена матеріальна шкода в сумі 185, 26 грн. та моральна шкода в сумі 20000 грн.
До вирішення питання про порушення кримінальної справи потерпілому було роз'яснено його право на примирення з особами, на яких подана скарга, і юридичні наслідки примирення.
Потерпілий ОСОБА_1 подав письмову заяву про припинення подальшої перевірки за його скаргою, у зв'язку з примиренням з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 і небажанням притягувати їх до кримінальної відповідальності.
Вказану заяву ОСОБА_1 подав до порушення кримінальної справи.
Відповідно до вимог ст. 27 КПК України, справи про злочин, передбачений ст. 125 КК України, порушуються не інакше як за скаргою потерпілого, якому і належить в такому разі право підтримувати обвинувачення. Зазначені справи підлягають закриттю, якщо потерпілий примириться з обвинуваченим, підсудним і в разі, якщо примирення відбулося до порушення справи, то суддя виносить рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.
Керуючись п.1 ст. б, п.1 ст. 99 КПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
В порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 за ст. 125 ч.1 КК України, за фактом спричинення легких тілесних ушкоджень ОСОБА_1 - відмовити у зв'язку з примиренням.
Про прийняте рішення повідомити зацікавлених осіб.
На постанову суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Сумської області протягом семи днів з дня одержання копії постанови.