ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
08.06.11 р. Справа № 30/41пн
Господарський суд Донецької області у складі судді: Довгалюк В.О.
при секретарі судового засідання Чергинець І.В.
розглянувши матеріали справи за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "ДТЕК Добропіллявугілля" м. Добропілля, м. Білицьке, Донецька область
до Відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Техіновація" м. Донецьк
про: визнання права на віднесення до податкового кредиту суму податку на додану вартість у сумі 1 364 394,60 грн. та зобов'язання виписати податкові накладні на суму 8 066 368,56 грн.
За участю представників сторін:
від позивача – ОСОБА_1. за довіреністю;
від відповідача – ОСОБА_2. за довіреністю.
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "ДТЕК Добропіллявугілля" м. Добропілля, м. Білицьке, Донецька область, звернувся до господарського суду Донецької області з позовною заявою до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Техіновація" м. Донецьк про визнання права на віднесення до податкового кредиту суму податку на додану вартість у сумі 1 364 394,60 грн. та зобов'язання виписати податкові накладні на суму 8 066 368,56 грн.
Представник позивача в судове засідання з’явився, надав пояснення по справі.
Представник відповідача в судове засідання з'явився, через канцелярію суду надав додаткові документи по справі, проти задоволення позовних вимог заперечив.
Керуючись ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 11:40 год. 23.06.11 року.
2. Зобов’язати Позивача до 23.06.2011р. надати суду:
- оригінали документів доданих до позовної заяви (для огляду);
- документи, які підтверджують позовні вимоги, обґрунтування з посиланням на норми матеріального права.
3. Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є обов’язковою.
4. Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Суддя Довгалюк В.О.