Судове рішення #16086262

Справа № 3-917/11 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10.05.2011 р.

м. Шостка                              

Cуддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області Соколова Н.О. розглянувши матеріали, що надійшли від Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого в АДРЕСА_1 не працюючого

за ст. ч. 2 ст.173-2 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 24.04.2011 року близько 16 год. 30 хв., знаходячись за місцем мешкання в АДРЕСА_1 в нетверезому стані висловлював погрози та образи на адресу своєї тітки гр..ОСОБА_2, завдавши шкоди її психічному здоров’ю, чим вчинив насильство в сім’ї.

10.05.2011 року Шосткинським міськрайонним судом Сумської області був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП до 10 діб арешту.

У судовому засіданні ОСОБА_1, свою вину у скоєному визнав повністю, крім того, його вина стверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 25.04.2011 року.

Постановою дільничного інспектора Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області від 26.04.2011 року в порушенні кримінальної справи по даному факту відмовлено.

Приймаючи до уваги обставини вчинення правопорушення,  особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, те, що інших мір  адміністративного  впливу  буде недостатньою, вважаю необхідним застосувати до нього покарання  у виді адміністративного арешту.

Керуючись ст. ч. 2 ст. 173-2 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєному та накласти на нього адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на 10 діб.

Строк покарання рахувати з 10 год. 45 хв.  10 травня 2011 року.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області протягом десяти днів з дня винесення  постанови через Шосткинський міськрайонний суд.


          Суддя Шосткинського міськрайонного суду

          Сумської області                                                                      Н.О.Соколова

  • Номер: АП-917
  • Опис: Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-917/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Соколова Н.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.02.2011
  • Дата етапу: 27.05.2011
  • Номер:
  • Опис: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-917/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Соколова Н.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.05.2011
  • Дата етапу: 10.06.2011
  • Номер: 3/1303/1572/11
  • Опис: злісна непокора законному розпорядженню працівника міліції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-917/11
  • Суд: Буський районний суд Львівської області
  • Суддя: Соколова Н.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.10.2011
  • Дата етапу: 14.10.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація