Справа № 2 - 1158 / 2008 р.
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 січня 2008 р. м. Сімферополь
Київський районний суд м. Сімферополя в складі: головуючого судді Кукти М.В.
секретаря с\з Чичуа Г.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні позов Кримського республіканського центру зайнятості населення до ОСОБА_1 про відшкодування суми витрат на професійне навчання, третя особа Сімферопольський центр зайнятості Кримського республіканського центру зайнятості населення до ОСОБА_1 про відшкодування суми витрат на професійне навчання, третя особа Сімферопольський центр зайнятості -
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернувся в суд з вищезазначеним позовом до відповідача, мотивуючи свої вимоги тим, що згідно заяви відповідача від 10.01.2007 р. йому привласнений статус безробітного - 17.01.2007 р. За таких обставин 23.01.2007 р. за договором № 015007012300024 відповідач був направлений на навчання до професійно-технічного засобу “ Учбовий центр Державний служби зайнятості АР Крим ”, для проходження навчання за професією “ слюсар механозбірних робіт ” з оплатою навчання з коштів Фонду загальне обов'язкового державного соціального страхування. Однак відповідач був відрахований із вищевказаної навчальної установи, у зв'язку із систематичним пропуском зайнять. У зв'язку із чим позивач був змушений звернутися до суду із даним позовом.
У судовому засіданні представник позивача і третій особи , позовні вимоги підтримала у повному обсягу, просить суд постановити заочне рішення.
Відповідач про час і місце судового засідання сповіщений належним чином. Причину своєї не явки суду не повідомила. За згодою представника позивача суд постановляє рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.
Вислухавши представника позивача і третій особи, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, на наступних підставах - судом встановлене, що згідно заяви відповідача від 10.01.2007 р. йому привласнений статус безробітного - 17.01.2007 р. За таких обставин 23.01.2007 р. за договором № 015007012300024 відповідач був направлений на навчання до професійно-технічного засобу “ Учбовий центр Державний служби зайнятості АР Крим ”, для проходження навчання за професією “ слюсар механозбірних робіт ” з оплатою навчання з коштів Фонду загальне обов'язкового державного соціального страхування. Однак відповідач був відрахований із вищевказаної навчальної установи, у зв'язку із систематичним пропуском зайнять.
Таким чином відповідач порушила, вимоги п. 3 ст. 36 Закону України “ Про загальнеобов”язкове державне страхування на випадок безробіття ” , п. 28 Порядку надання матеріальної допомоги в період професійної допомоги, підвищення кваліфікації безробітної, затвердженого наказом Міністерства праці і соціальної політиці України від 20.11.2000 р. № 308.
За таких обставин з відповідача на користь позивача підлягає стягненню 1389 грн. 10 коп. - витрат на її навчання.
Суд, стягує з відповідача на користь місцевого бюджету Київського району м. Сімферополя - 51 грн. судового збору, а також стягує збір з ІТЗ розгляду справи - 30 грн. з відповідача на користь державного бюджету України.
На підставі вищевикладеного, керуючись п. 3 ст. 36 Закону України “ Про загальнеобов”язкове державне страхування на випадок безробіття ” , п. 28 Порядку надання матеріальної допомоги в період професійної допомоги, підвищення кваліфікації безробітної, затвердженого наказом Міністерства праці і соціальної політиці України від 20.11.2000 р. № 308., ст. ст. 10, 11, 209. 212, 214-215, 224-226 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Кримського республіканського центра зайнятості населення - 1389 грн. 10 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь місцевого бюджету Київського району м. Сімферополя - 51 грн. - судового збору.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь державного бюджету України - 30 грн. у відшкодування витрат з ІТЗ розгляду справи судом Київського району м. Сімферополя.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду АРК, через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 - денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуте судом , що його ухвалив , за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя