Судове рішення #1607395

Справа № 2-4169/2007р.

УХВАЛА

 про повернення позовної заяви за заявою позивача

 

12 червня 2007 року суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Костюкевич O.K.,  вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 в інтересах неповнолітньої ОСОБА_2 до комунального підприємства „Волинське обласне бюро технічної інвентаризації про припинення дії,  яка порушує право,  -

 

встановив:

 

11.06.2007 року ОСОБА_1 в інтересах неповнолітньої ОСОБА_2 звернулась в суд з позовом до комунального підприємства „Волинське обласне бюро технічної інвентаризації про припинення дії,  яка порушує право.

12.06.2007 року до відкриття провадження у справі ОСОБА_13вернулась до суду із заявою про повернення їй позову.

Згідно п.1 ч.3  ст.  121 ЦПК України,  заява повертається у випадках коли,  позивач до відкриття провадження у справі подав заяву про повернення йому позову.

Оскільки провадження у справі не відкрито,  згідно з принципом диспозитивності цивільного процесу,  заява ОСОБА_1  підлягає задоволенню.

Керуючись  ст.   ст.  11,  121 ЦПК України,  -

 

ухвалив:

 

Позовну заяву ОСОБА_1 в інтересах неповнолітньої ОСОБА_2 до комунального підприємства „Волинське обласне бюро технічної інвентаризації про припинення дії,  яка порушує право - повернути позивачу.

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду,  якщо перестануть існувати обставини,  що стали підставою для повернення позовної заяви.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Волинської області.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація