Справа № 6-2931/11
У Х В А Л А
іменем України
"01" червня 2011 р. Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Савлук Т.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Дніпровського районного суду міста Києва цивільну справу за заявою Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк»до ОСОБА_1 про видачу виконавчого листа на підставі рішення третейського суду,
в с т а н о в и в:
До Дніпровського районного суду м. Києва надійшла заява Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк»до ОСОБА_1 про видачу виконавчого листа на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при Асоціації українських банків по справі №Д-5134/10 від 13.08.2010 року про стягнення з ОСОБА_1, як боржника, на користь Акціонерного товариства «Дельта Банк»заборгованості за кредитним договором в сумі 1604,65 грн. та третейський збір у розмірі 132,09 грн.
Представник заявника в судове засідання не з’явився, подав до суду заяву про розгляд справи у його відсутність, подану заяву підтримав та просив задовольнити.
Відповідач в судове засідання не з’явився, про час та місце слухання справи повідомлений належним чином, що підтверджується зворотнім поштовим повідомленням про отримання особисто відповідачем судової повістки про виклик до суду, про причини неявки відповідач суд не повідомив.
Дослідивши матеріали справи, оцінивши наявні у справі докази та матеріали справи третейського суду, суд приходить до наступного.
13.08.2010 року Постійно діючим третейським судом при Асоціації українських банків (Третейський суддя Кисельов М.Є.) прийняте рішення про стягнення з ОСОБА_1, як боржника, на користь АТ «Дельта Банк» заборгованості за кредитним договором в сумі 1604,65 грн. та третейський збір у розмірі 132,09 грн.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 56 Закону України „Про третейські суди” заява про видачу виконавчого документа може бути подана до компетентного суду протягом трьох років з дня прийняття рішення третейським судом.
Відповідно до ст. 2 Закону України „Про третейські суди” компетентний суд –місцевий загальний суд чи місцевий господарський суд за місцем розгляду справи третейським судом.
Так, компетентним судом щодо виконання вищезазначеного рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків, який зареєстрований та здійснює розгляд справ за адресою: м. Київ, вул. М. Раскової, 15, є Дніпровський районний суд міста Києва.
Як встановлено судом, справа по якій прийнято рішення, підвідомча третейському суду відповідно до закону; строк для звернення за видачею виконавчого документа не сплинув; вирішенні третейським судом питання не виходять за межі третейської угоди; третейська угода в установленому законом порядку не визнана недійсною компетентним судом.
Справа, розглянута третейським судом, та по якій постановлене вищезазначене рішення, надана компетентному суду та була предметом дослідження під час розгляду судової справи.
На підставі викладеного, суд прийшов до висновку щодо можливості видачі виконавчого документу на підставі рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків від 13.08.2010 року по справі №Д-5134/10, у зв’язку з невиконанням боржником рішення третейського суду в добровільному порядку.
Керуючись ст. ст. 2, 6, 56, 57 Закону України „Про третейські суди”, суд,-
у х в а л и в:
Заяву Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк»до ОСОБА_1 про видачу виконавчого листа на підставі рішення третейського суду - задовольнити.
Видати виконавчий лист на виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків від 13.08.2010 року у справі №Д-5134/10 про стягнення з ОСОБА_1 на користь АТ «Дельта Банк»заборгованість по кредитному договору на загальну суму 1604,65 грн. та третейський збір у розмірі 132,09 грн.
Ухвала оскарженню не підлягає.
С у д д я