Справа № 2-584/2007р.
РІШЕННЯ
Іменем України
21 травня 2007 року Крюківський районний суд М. Кременчука Полтавської області в складі : головуючого судді - Хіневича В.І., при секретарі - Герасименко Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в М. Кременчуці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач, ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, який був зареєстрований 5 березня 1983 року в Крюківському відділі РАЦС ( актовий запис № 71) -розірвати. Судові витрати покласти на відповідачку.
В судовому засіданні позивач позов підтримав прохав шлюб між ним та відповідачкою розірвати, суду пояснив, що шлюбно-сімейні відносини припинені з січня 2007 року, у зв'язку з тим, що між ними постійно виникали сварки на підставі різних підходів у вихованні сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Вважає, що зберегти сім'ю не має можливості, оскільки всі ці обставини призвели до втрати почуттів любові і поваги. Позов в частині стягнення витрат змінив, прохав суд витрати покласти на нього.
Відповідачка в судовому засіданні позов визнала, погодилась на розірвання шлюбу та суду пояснила, що з вини позивача шлюбно-сімейні відносини припинені у зв'язку з тим, мають різні погляди щодо виховання сина, а також те, що позивач має іншу жінку. Просила шлюб розірвати, судові витрати покласти на позивача.
Суд, заслухавши сторін та дослідивши докази по справі вважає , що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Шлюб між позивачем і відповідачем зареєстрований 5 березня 1983 року в відділі РАГС Крюківського райвиконкому м. Кременчука ( актовий запис № 371 відповідно свідоцтвом про одруження. Від шлюбу мають сина - ОСОБА_3, 0ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Шлюб у обох перший.
Подружжя ОСОБА_1,2 не підтримує шлюбні відносини з січня 2007 року. В судовому засіданні було встановлено, що причиною припинення сімейних відносин стало те, позивач і відповідач звинувачують один одного у неправильному підході виховання сина, через що виникали непорозуміння і недовіри, які в свою чергу переростали у сварки та скандали і все це призвело до втрати почуттів любові та поваги один до одного. Примирення між подружжям неможливе, так як подружжя не бажають підтримувати сімейні стосунки і підчас строку для примирення, наданий судом, подружжя не примирилося, а тому шлюб необхідно розірвати.
Оскільки подальше спільне проживання подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, шлюб підлягає розірванню.
Оскільки позивачем в судовому засідання були змінені позовні вимоги в частині судових витрат, то державне мито за отримання свідоцтва про розірвання шлюбу суд відносить за рахунок позивача.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 79, 88, 212, 213, 215 ЦПК України , ст. ст. 104, 105, ПО, 112 СК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Шлюб , зареєстрований 5 березня 1983 року в відділі РАГС Крюківського райвиконкому м. Кременчука ( актовий запис № 71) між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 -розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути держмито на користь держави ОСОБА_1 в сумі 17 грн. ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.
На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Полтавської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.