Судове рішення #15949795

Справа №  2-а-2695/11

 

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без розгляду


          23 травня 2011 р.                                         м.Шахтарськ

          Суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Нестеренко Є. В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України у місті Шахтарськ Донецької області про поновлення пропущеного строку, необхідного для звернення з адміністративним позовом, про визнання протиправними дії, зобов’язання вчинити певні дії,                     

                                                               в с т а н о в и в:   

            Позивач звернувся  до суду з позовною заявою до Управління Пенсійного Фонду України у якій просить, окрім визнання дій неправомірними , поновити  пропущений строк звернення з адміністративним позовом про визнання протиправними дії, зобов’язання вчинити певні дії. Свої вимоги мотивував тим, що має статус „Дитина війни” та згідно ст. 6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни” має право на щомісячну соціальну допомогу у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, яку відповіддач повинен нараховувати та виплачувати. Просить поновити пропущений строк для звернення до суду за захистом порушеного права з  1.05.2010 року, визнати дії відповідача протиправними, зобов’язання вчинити певні дії.   

           Частиною 2 ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено шестимісячний строк для звернення до адміністративного суду, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.   

            Згідно ч.1 ст.100 КАС України, адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала не знайде підстав для поновлення строку.   

         Статтею 102 КАС України передбачено поновлення пропущеного з поважних причин процесуального строку, встановленого законом.   

          Позивач взагалі не посилається на поважність причин пропуску строку звернення до суду.  

          Суд вважає, що позив вчасно дізнався про порушення його прав.    

          Оскільки позивач пропустив строк звернення до адміністративного суду та особою взагалі не вказані  причини пропуску строку, то згідно з ч. 1 ст.100 КАС України позовна заява частково підлягає залишенню без розгляду.         

                   Керуючись ч.2 ст.99, ч.1 ст.100, ст.102 КАС  України,   

                                                                         

                                                               У х в а л и в:   

               Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України у місті Шахтарськ Донецької області про поновлення пропущеного строку, необхідного для звернення з адміністративним позовом, про визнання протиправними дії, зобов’язання вчинити певні дії в частині зобов’язання нарахувати  виплати з  1.05.2010 року по 26 жовтня 2010 року  залишити без розгляду.   

                Ухвалу може бути оскаржено шляхом подання апеляційної скарги протягом  п’яти днів з дня проголошення ухвали до Донецького Апеляційного адміністративного суду через Шахтарський міськрайонний суд.   Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.   

   

Суддя                                              Є.  В.  Нестеренко

  • Номер:
  • Опис: поновлення строку та стягнення недоплаченої соціальної допомоги Дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-2695/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Нестеренко Є. В.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.02.2011
  • Дата етапу: 04.04.2011
  • Номер: 2-а-2695/2011
  • Опис: про зобов"язання вчинити дії по перерахунку та виплаті щомясічного підвищення до пенсії як "Дитині війни"
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-2695/11
  • Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Нестеренко Є. В.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 09.07.2011
  • Дата етапу: 18.08.2011
  • Номер: 2-а/2756/11
  • Опис: про визнання дій відповідача протиправними та про зобов'язання здійснити нарахування та виплатити підвищення до пенсії як дитині війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-2695/11
  • Суд: Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
  • Суддя: Нестеренко Є. В.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.03.2011
  • Дата етапу: 27.04.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація