ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 грудня 2007 року м. Київ
Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:
суддів Гордійчук М.П., Матолича С.В., Фадєєвої Н.М, Харченка В.В., Шкляр Л.Т.
розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу Тернопільського обласного військового комісаріату на постанову Тернопільського міськрайонного суду від 15.05.2006 року та ухвалу апеляційного суду Тернопільської області від 14.09.2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Тернопільського обласного військового комісаріату про перерахунок розміру пенсії, виплату недоотриманих сум ,-
в с т а н о в и л а:
У квітні 2006 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Тернопільського обласного військового комісаріату про перерахунок розміру пенсії, виплату недоотриманих сум.
Постановою Тернопільського міськрайонного суду від 15.05.2006 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Тернопільської області від 14.09.2006 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено частково.
Приймаючи рішення суди першої та апеляційної інстанцій виходили з того, що позивач на день звільнення отримав премію в розмірі 33,3%, яка є одним з видів додаткового грошового забезпечення, мав право на її зарахування при призначенні пенсії, а тому відмова відповідача про перерахунок пенсії до 1 січня 2005 року є неправомірною.
На судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій надійшла касаційна скарга Тернопільського обласного військового комісаріату, в якій ставиться питання про їх скасування посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального та процесуального права.
Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, колегія суддів вважає, що касаційна скарга Тернопільського обласного військового комісаріату задоволенню не підлягає виходячи з наступного.
Відповідно до ч.3 ст. 220-1 КАС України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо відсутні підстави для скасування судового рішення.
Доводи касаційної скарги не дають підстав для висновку, що при розгляді справи допущено неправильне застосування чи порушення норм матеріального та процесуального права, які передбачені ст.ст. 225-229 КАС України як підстави для зміни, скасування судового рішення, залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі.
Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає, що касаційну скаргу слід відхилити, оскільки судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій постановлені з додержанням норм матеріального та процесуального права, правова оцінка обставинам у справі дана вірно, а доводи касаційної скарги є необґрунтованими.
Керуючись статтею 2201 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів -
у х в а л и л а:
Касаційну скаргу Тернопільського обласного військового комісаріату відхилити, а постанову Тернопільського міськрайонного суду від 15.05.2006 року та ухвалу апеляційного суду Тернопільської області від 14.09.2006 року залишити без змін.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Судді (підписи)
З оригіналом згідно
Суддя Вищого адміністративного
Суду України Харченко В.В.