Судове рішення #15905015

                                                                                                  Справа №3-303/11 р.

    П О С Т А Н О В А                                                                                                                                                                                                                                                       

           20 січня 2011 року                                                                                       м. Вінниця

Суддя Замостянського районного суду м. Вінниці Шлапак Д.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Замостянського РВ ВМУ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Вінниці, непрацюючого, не навчається, місце проживання зареєстровано за адресою: АДРЕСА_1, за ч.2 ст.173-2   КУпАП.

В С Т А Н О В И В:

          До Замостянського районного суду м. Вінниці для розгляду надійшли адмінматеріали відносно неповнолітнього ОСОБА_1, якого повторно протягом року було піддано адміністративному стягненню, який 19 січня 2011 року о 16 год. 00 хв. за місцем свого проживання в АДРЕСА_1 вчинив психічне насильство по відношенню до своєї бабусі - ОСОБА_2

          Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адмінправопорушення передбачене ст.173-2 ч.2 КУпАП також його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та поясненнями самого правопорушника.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину в скоєні адмінправопорушення визнав повністю, щиро розкаявся та просив суворо його не карати.

          Оскільки ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.173-2 КУпАП у неповнолітньому віці, суд, вважає за необхідне застосувати до нього захід впливу, передбачений ст. 24-1 КУпАП.

          На підставі викладеного та керуючись ст. ст.13, 24-1, 173-2 ч.2, 221, 283-284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

             Застосувати до ОСОБА_1 захід впливу у виді попередження.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови, шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

          Суддя:


  • Номер:
  • Опис: висловлювався нецензурною лайкою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-303/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Шлапак Д.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.04.2011
  • Дата етапу: 05.07.2011
  • Номер: АП-303
  • Опис: Порушення водіями правил експлуатації транспортних засобів, правил користування ременями безпеки або мотошоломами
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-303/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Шлапак Д.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.01.2011
  • Дата етапу: 09.02.2011
  • Номер: 3/447/975/25
  • Опис: в м. Миколаєві не виконав вимоги законодавства про працю
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-303/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Шлапак Д.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.02.2011
  • Дата етапу: 17.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація