Судове рішення #15859623

                            Справа № 3-59/11

ПОСТАНОВА

Іменем України

"02" лютого 2011 р.

смт.Солоне

         Суддя Солонянського районного суду Дніпропетровської області ОМЕЛЮХ В.М., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  мешканця АДРЕСА_1 не працюючого, раніше до адміністративної відповідальності не притягався,

за правопорушення, передбачене ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И Л А:

28 грудня 2010 року об 11 годині 30 хвилин на 433 км. автодороги Н-08  водій ОСОБА_1 керував автомобілем НОМЕР_1 з явними ознаками наркотичного  сп’яніння та категорично відмовився пройти медичний огляд на стан наркотичного сп’яніння в присутності двох свідків, чим порушив пункт 2.5 ПДР України, та вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.130 КУпАП .

          До суду правопорушник не з’явився, про день та час розгляду справи повідомлений належним чином, про що свідчить його підпис в протоколі про адміністративне правопорушення, згідно письмових пояснень заперечував,  що знаходився в стані наркотичного сп’яніння.

          Винність притягуваної особи підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями правопорушника, свідків, рапортом працівника міліції.

Враховуючи вищевикладене, характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який  вперше притягується до адміністративної відповідальності,  ступінь його вини, майновий стан, суспільну небезпеку вчиненого правопорушення, те, що він не працює, посвідчення водія  є джерелом його прибутку, а також з урахуванням обставин, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, вважаю за потрібне накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

               На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 24, 30-1, ч.1 ст. 130,  284, ч.2,3 ст.294  КУпАП,

П О С Т А Н О В И Л А :

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком 40 (сорока ) годин.

Відповідно до ст.321-1 КУпАП, постанова підлягає негайному виконанню не пізніше наступного дня після її винесення.

Постанова судді може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Солонянський районний суд Дніпропетровської області шляхом подання апеляційної скарги або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

             СУДДЯ:                                                                                                                        


  • Номер:
  • Опис: ловив рибу забороненим для любительського та спортивного рибальства знаряддям лову-мисиновою сіткою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-59/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Омелюх В.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.12.2010
  • Дата етапу: 04.02.2011
  • Номер: АП-59
  • Опис: Порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-59/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Омелюх В.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.12.2010
  • Дата етапу: 12.01.2011
  • Номер:
  • Опис: керував т/з в стані алкогольного спяніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-59/11
  • Суд: Буський районний суд Львівської області
  • Суддя: Омелюх В.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.01.2011
  • Дата етапу: 19.01.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація