Судове рішення #1584611
Справа № 22-4005-2007 р

Справа № 22-4005-2007 р.               Головуючий у 1 інстанції - Курова О.І.

Категорія - 32                                     Доповідач - Рецебуринський Ю.Й.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

14 травня 2007 року                          Апеляційний суд Донецької області

в складі:

головуючого - Бугрим Л.М.,

суддів - Зінов'євої А.Г., Рецебуринського Ю.Й.

при секретарі - Артамоновій С.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Донецьку цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1, діючої від себе та від імені підопічного ОСОБА_2, ОСОБА_3

на рішення Совєтського районного суду м.Макіївки Донецької області від 16 лютого 2007 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_4 і ОСОБА_5 до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання такими, що втратили право користування жилим приміщенням у зв'язку з вибуттям,

ВСТАНОВИВ:

У вересні 2006 року позивачі звернулися з даним позовом до суду, вказуючи, що в грудні 1985 р. на сім'ю із 5 чоловік, в тому числі позивачів та відповідачку ОСОБА_1 була надана 3- кімнатна квартира, розташована за адресою- АДРЕСА_1. В грудні 1987 р. відповідачка ОСОБА_1 забрала, сумісних з ОСОБА_4 2-х дітей, майно і виїхала із вказаної квартири, де не мешкають по теперішній час.

Просили визнати відповідачів такими, що втратили право користування жилим приміщенням у зв'язку з вибуттям на інше постійне місце проживання у тому ж населеному пункті.

Рішенням Совєтського районного суду м.Макіївки Донецької області від 16 лютого 2007 року позовні вимоги були задоволені і ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 було визнано такими, що втратили право користування жилим приміщенням в АДРЕСА_1

Відповідачі подали апеляційну скаргу, у якій просять скасувати рішення суду та повернути справу на новий розгляд, у зв'язку з невідповідністю висновків суду обставинам справи.

Обґрунтовуючи доводи апеляційного скарги, відповідачі посилаються на те, що вимушені були піти із спірної квартири у зв'язку з неможливістю сумісного проживання з позивачами, там запишись їх речі.

В судовому засіданні відповідачі і їх представник, підтримали доводи апеляції і просили скасувати рішення суду.

Позивачі просили рішення суду першої інстанції залишити без змін, а апеляційну скаргу- без задоволення.

 

Заслухавши суддю-доповідача, пояснення позивачів, дослідивши матеріали справи і обговоривши підстави апеляційної скарги, апеляційний суд вважає що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як встановлено в судовому засіданні і не оспорюється відповідачами, вони не проживають в спірній квартирі близько 20- и років, там фактично відсутнє їх майно, вони не сплачують за комунальні послуги і не приймали дій по вселенню до квартири.

При таких обставинах суд обгрунтовано визнав їх такими, що втратили право користування жилим приміщенням у вказаній квартирі у зв'язку з не проживанням на протязі більш 6 місяців.

Згідно зі ст. 308 ч. 1 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням вимог матеріального і процесуального права.

Апеляційний суд вважає, що суд першої інстанції розглядаючи спір повно та всебічно дослідив і оцінив обставини справи, надані сторонами докази, правильно визначив юридичну природу спірних правовідносин і закон, який їх регулює.

Таким чином, судова колегія вважає, що доводи апеляційної скарги суттєвими не являються, та не дають підстав для висновку про неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального чи процесуально права, які призвели або могли призвести до неправильного вирішення справи.

Керуючись ст. ст. 218, 304, 307 ч. 1 п. 1, 308, 313, 314 ч.1 п.1, 315 ЦПК України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1, діючої від себе та від імені підопічного ОСОБА_2, ОСОБА_3 - вівхилити.

Рішення Совєтського районного суду м.Макіївки Донецької області від 16 лютого 2007 року залишити без змін.

Ухвала Апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, та може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців з дня набрання законної сили до Верховного Суду України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація