ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
м. Львів, вул. Чоловського, 2
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
19 травня 2011 р. № 2а-5643/11/1370
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Журомська Майя Вікторівна, перевіривши матеріали адміністративного позову Фізичної особи-суб`єкта підприємницької діяльності(далі ФО-СПД) ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі Львівської області про про скасування вимоги про сплату боргу, -
в с т а н о в и в:
18.05.2011 року на розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ФО-СПД ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі Львівської області про про скасування вимоги про сплату боргу.
Спір виник з публічно-правових відносин, належить до компетенції адміністративних судів, предметної та територіальної підсудності Львівського окружного адміністративного суду. Позовна заява відповідає вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України. Підстав для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі не встановлено.
З урахуванням характеру справи та поданих доказів у справі необхідно провести попереднє судове засідання.
Керуючись ст. ст. 17-19, 107, 110 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя –
у х в а л и в:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Призначити попереднє судове засідання на 22.06.11р. о 15 год. 50 хв. в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м.Львів, вул. Чоловського, 2).
3. Попереднє судове засідання буде проводитись суддею Журомською М.В. одноособово.
4. З метою підготовки справи до судового розгляду:
4.1. Позивачу:надати суду оригінали документів, копії яких долучені до матеріалів справи, для огляду в судовому засіданні.
4.2. Відповідачу: надати суду письмові заперечення та докази на спростування вимог позовної заяви, якщо останні заперечуються.
5. Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі невідкладно після постановлення надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки. Відповідачу надіслати також копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Ухвала набирає законної сили негайно після постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя М.В .Журомська
- Номер:
- Опис: про скасування вимоги про сплату боргу
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 2а-5643/11/1370
- Суд: Львівський окружний адміністративний суд
- Суддя: Журомська Майя Вікторівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.05.2011
- Дата етапу: 10.04.2013