ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
22.01.08р. |
|
Справа № А37/514-07 |
За позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. Дніпропетровськ
до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ
про визнання нечинним та скасування рішення № 0001192302 від 16.03.2007 року
Суддя Кеся Н.Б.
Представники сторін:
від позивача: ОСОБА_2 паспорт НОМЕР_1 вид 11.12.1997 року - представник
від позивача: ОСОБА_1. паспорт НОМЕР_2 вид 05.02.1997 року
від відповідача: Пирогова М.В. дов № 2039/10/10-0 від 18.01.2008 року
СУТЬ СПОРУ:
Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 звернулася з позовом до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська і просить суд визнати нечинним податкове повідомлення -рішення.
У зв'язку з необхідністю залученя до справу третьої особи Державної податкової адміністрації та надання сторонами клопотання про зупинення провадження по справі, розглянути справу в даному судовому засіданні неможливо, тому розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись ч.2 п.2 ст. 156, 165, п.6 Розділу УІІ Перехідних та Прикінцевих положень Кодексу Адміністративного судочинства України, господарський суд,-
У Х В А Л И В:
1.Залучити Державну податкову адміністрацію Дніпропетровської області в якості третьої особи без самостійних вимог.
2.Зупинити провадження по справі до 14.02.2008 року.
3.Призначити розгляд судового засідання на 14.02.2008 р. о 09:30 року.
4.Справа розглядатиметься у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кімнаті №31а.
5.Відповідачу та третій особі надати матеріали перевірки, підстави проведення перевірки, докази наявності порушення
6.Сторонам забезпечити явку повноважних представників у судове засідання.
7.Ухвала є одночасною повісткою відповідно до ст. 35 Кодексу Адміністративного судочинства України.
8.Ухвала набирає чинності у відповідності з ст.254 Кодексу Адміністративного судочинства України.
Суддя |
|
Н.Б. Кеся |
|
|
|
|
|
|