Дата документу 03.06.2011
Справа № 3-3319
2011 рік
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 червня 2011 року м. Мелітополь
Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Калугіна І.О., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Мелітопольського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешкаючого та зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, приватного підприємця,
за ст. 173 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
23 травня 2011 року, приблизно в 23 години 00 хвилин, гр.. ОСОБА_1. перебуваючи за адресою: с. Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області по вул.. Калініна, 154 виражався нецензурною лайкою на адресу ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4.
Факт скоєння ОСОБА_1 правопорушення підтверджується протоколом серії ЗП № 039112 від 25 травня 2011 року, поясненнями про вчинене правопорушення.
Враховуючи ступінь суспільної небезпеки скоєного правопорушення, дані про особу правопорушника, обставини, що пом'якшують і обтяжують його відповідальність, вважаю, що ОСОБА_1 необхідно піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу, передбаченого санкцією статті.
Керуючись ст.ст. 173, 283 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст..173 КУпАП і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 51 (п'ятдесят одна) гривня на користь держави.
Постанова підлягає зверненню до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Запорізької області через Мелітопольський міськрайонний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення постанови апеляційної скарги, а також може бути опротестована прокурором протягом десяти з дня винесення постанови.
С У Д Д Я :