Судове рішення #15744554

                                                                                                                 Справа № 2-168/2011 рік                                                                                                              

УХВАЛА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

25 березня 2011 року Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим, в складі:

головуючого, судді – Корогодіної О.Е.,

при секретарі – Усеїнові Р.Х.

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа – Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» про розділ сумісно набутого та стягнення вартості Ѕ частки спільного майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розділ сумісно набутого майна, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розділ сумісно набутого та стягнення вартості Ѕ частки спільного майна подружжя.

ОСОБА_2 звернувся до суду із зустрічною позовною заявою до ОСОБА_1 про розділ сумісно набутого майна.

У судовому засіданні ОСОБА_2 заявив суду клопотання про відмову від позовних вимог до ОСОБА_1 про розділ сумісно набутого майна та закрити провадження у частині зустрічного позову.

Заслухавши клопотання, думку присутніх у судовому засіданні сторін у справі, які не заперечували проти задоволення клопотання ОСОБА_2, оглянувши матеріали цивільної справи, суд дійшов до наступного.

Згідно з частиною 1 статті 11 ЦПК України, якою встановлений принцип диспозитивності цивільного судочинства, суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Таким чином, сторона у справі, у даному випадку ОСОБА_2, як учасник цивільного процесу, розпоряджується своїми процесуальними правами на власний розсуд.

Дотримуючись вимог ч. 2 ст. 174, ч. 3 ст. 206 ЦПК України представнику позивача правові наслідки відмови від позову та закриття провадження по справі судом були роз’яснені та зрозумілі.

Підстав для не прийняття відмови від позову судом не встановлено.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

На підставі наведеного, керуючись статтями 174, 205, 206, 293 ЦПК України, суд, –

У Х В А Л И В:

Прийняти відмову ОСОБА_2 від зустрічних позовних вимог до ОСОБА_1 про розділ сумісно набутого майна.

Провадження за зустрічними позовними вимогами ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розділ сумісно набутого майна, у зв’язку з відмовою позивача від позову – закрити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація