№2о-237/2010р.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 березня 2011 року Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у складі
головуючого судді – Корогодіної О.Е.
при секретарі – Усеїнові Р.Х.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про виправлення описки, -
в с т а н о в и в:
Заявник ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про виправлення описки, допущеної у рішенні Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 15 листопаду 2010 року по цивільній справі № 2о-237/2010 за заявою ОСОБА_1 про визнання безвісно відсутньою ОСОБА_2, зацікавлена особа Управління праці та соціального захисту населення Залізничного району м. Сімферополя.
У судове засідання по розгляду питання про усунення описки, сторони не з’явилися. Згідно зі статтею 219 ЦПК України неявка сторін, не перешкоджає розглядові питання про усунення описки, допущеної у судовому рішенні.
Питання про виправлення описки розглядається судом у порядку ч.2 ст.197 ЦПК України.
Відповідно до статті 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Описка, допущена у рішенні Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 15 листопаду 2010 року по цивільній справі № 2о-237/2010 за заявою ОСОБА_1 про визнання безвісно відсутньою ОСОБА_2, зацікавлена особа Управління праці та соціального захисту населення Залізничного району м. Сімферополя, яка виразилась в тому, що помилково по всьому тексту рішення неправильно вказано по батькові особи, яку визнано безвісно відсутньою, а саме в рішенні вказано «ОСОБА_2», а правильно слід вважати «ОСОБА_2», тому суд вважає, що вищевказана описка підлягає виправленню.
Керуючись статтями 219, 293 ЦПК України, суд, –
у х в а л и в:
Виправити описку, допущену у заочному рішенні Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 15 листопаду 2010 року по цивільній справі № 2о-237/2010 за заявою ОСОБА_1 про визнання безвісно відсутньою ОСОБА_2, зацікавлена особа Управління праці та соціального захисту населення Залізничного району м. Сімферополя, внести виправлення по всьому тексту рішення, вважати правильно особу, яка визнана безвісно відсутньою - ОСОБА_2.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя