№2а-2375/2011
У Х В А Л А
04 травня 2011 року Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у складі: головуючого, судді – Корогодіної О.Е., при секретарі – Усеїнові Р.Х., розглянувши заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим про виправлення описки в Постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 24 березня 2011 року, -
в с т а н о в и в :
Головне управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим звернулося до суду із заявою про виправлення описки в Постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 24 березня 2011 року.
Судом встановлено, що Постановою Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 24 березня 2011 року, були частково задоволені позовні вимоги ОСОБА_2 та визнана протиправною бездіяльність Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим в частині не нарахування підвищення до пенсії, призначеної ОСОБА_2 відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» у розмірі, встановленому ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» за період з 21.08.2010 року по 21.02.2011 року (включно), зобов’язано Головне Управління Пенсійного фонду України в АР Крим здійснити нарахування підвищення до пенсії, призначеної ОСОБА_2 відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» у розмірі, встановленому ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» за період з 21.08.2010 року по 21.02.2011 року (включно). У задоволенні позовних вимог у частині стягнення з Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим конкретної суми, зобов’язання до здійснення перерахунку у майбутньому відмовлено.
Заява розглядається у порядку частини 1 статті 41 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до статті 169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Названа норма дає право на виправлення описки або явної арифметичної помилки технічного характеру. Описка визнається такою, що порушує правила граматики, синтаксису, пунктуації, нумерації та впливає на зміст судового рішення та на його виконання.
З матеріалів справи вбачається, що позивач знаходиться на обліку у ГУ ПФУ в АР Крим, однак у резолютивній частині постанови помилково вказано « У задоволенні позовних вимог у частині стягнення з Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим конкретної суми, зобов’язання до здійснення перерахунку у майбутньому – відмовити.», замість правильного « У задоволенні позовних вимог у частині стягнення з Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим конкретної суми, зобов’язання до здійснення перерахунку у майбутньому – відмовити.» та « Зобов’язати Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим виконати постанову негайно. », замість правильного – « Зобов’язати Головне Управління Пенсійного фонду України в АР Крим виконати постанову негайно. ».
З урахуванням викладеного, суд вважає, що описка допущена в постанові суду від 24 березня 2009 року підлягає усуненню.
Керуючись ст.ст. 169, 185-186 КАС України, суд, –
у х в а л и в :
Виправити описки, допущені в постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 24 березня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим про визнання дій відповідача протиправними, зобов’язання провести перерахунок пенсії та стягнення суми, та викласти абзац четвертий постанови наступним чином – «У задоволенні позовних вимог у частині стягнення з Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим конкретної суми, зобов’язання до здійснення перерахунку у майбутньому – відмовити. » та абзац шостий постанови наступним чином – «Зобов’язати Головне Управління Пенсійного фонду України в АР Крим виконати постанову негайно.»
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя