Судове рішення #15744354

№2а-3491/09

У Х В А Л А

23 березня 2011 року Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у складі: головуючого, судді – Корогодіної О.Е., при секретарі – Усеїнові Р.Х., розглянувши  заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в Постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 27 листопада 2009 року, -

 в с т а н о в и в :

Постановою Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 27 листопада 2009 року, були частково задоволені позовні вимоги ОСОБА_1 та зобов’язано Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Сімферополь нарахувати та виплатити ОСОБА_1 соціальну допомогу як дитині війни за період з жовтня 2008 року - вересень 2009 року у розмірі 1195 (одна тисяча сто дев’яносто п’ять) гривень 20 копійок. У задоволенні решти позовних вимог ОСОБА_1 було відмовлено.

Ухвалою Апеляційного суду АР Крим від 21 липня 2010 року апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Сімферополь на постанову Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 27 листопада 2009 року була визнана неподаною та й повернута заявнику.

До суду надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки, допущеної у постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 27.11.2009 року, а саме зазначити, що позивачем по справі є ОСОБА_1, оскільки у постанові суду була допущена описка у написанні її прізвища, помилково вказано «ОСОБА_1» замість правильного «ОСОБА_1» (а.с.13).

Заява розглядається у порядку частини 1 статті 41 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до статті 169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Названа норма дає право на виправлення описки або явної арифметичної помилки  технічного характеру. Описка визнається такою, що порушує правила граматики, синтаксису, пунктуації, нумерації та впливає  на зміст судового рішення та на його виконання.

З матеріалів справи, а саме ксерокопії паспорту позивачки на а.с. 5 убачається, що її прізвище – ОСОБА_1.

З урахуванням викладеного, суд вважає, що описка допущена в постанові суду від 24 лютого 2010 року підлягає усуненню.

Керуючись ст.ст. 169, 185-186 КАС України, суд, –

 у х в а л и в :

Виправити описку, допущену в постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 27 листопада 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі м. Сімферополь АР Крим про зобов’язання виконати певні дії  та у постанові суду вважати прізвище позивачки «ОСОБА_1» замість помилково зазначеного у постанові «ОСОБА_1».

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація