Справа № 2о-65/2011 рік
У Х В А Л А
ИМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 квітня 2011 року Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим, в складі:
головуючого – Корогодіної О.Е.
при секретарі – Усеїнові Р.Х.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі справу за заявою ОСОБА_1 до зацікавленої особи Відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Залізничного РО СМУ ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим про встановлення факту, що має юридичне значення, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник ОСОБА_1 звернувся до суду с заявою до зацікавленої особи Відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Залізничного РО СМУ ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим про встановлення факту, що має юридичне значення.
Справа неодноразово призначалася до судового розгляду, про дату і місце розгляду справи сторони, в тому числі і заявник, були повідомлені належним чином, про що в матеріалах справи маються докази, але справа неодноразово була відкладена за причиною неявки заявника, який в судове засідання не з’явився та не надав суду заяви, в якої прохав би суд розглянути справу у його відсутність, чи про відкладання розгляду справи.
Таким чином, згідно з п. 3 ч.1 ст. 207 ЦПК України, в разі неявки позивача по-друге до судового засідання без поважних причин чи без повідомлення їм про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи у його відсутності, суд залишає позов без розгляду.
Суд думає, що при таких обставинах заяву ОСОБА_1 до зацікавленої особи Відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Залізничного РО СМУ ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим про встановлення факту, що має юридичне значення, слід залишити без розгляду.
На підставах вищевказаного, керуючись п. 3 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 до зацікавленої особи Відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Залізничного РО СМУ ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим про встановлення факту, що має юридичне значення - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя:
- Номер: 2-о/1315/3/12
- Опис: встановлення факту народження
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2о-65/2011
- Суд: Перемишлянський районний суд Львівської області
- Суддя: Корогодіна Оксана Едуардівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 30.11.2011
- Дата етапу: 27.01.2012