Судове рішення #1572946
РІШЕННЯ

 

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ  УКРАЇНИ

 

                                                                                                          Справа № 2-723/2008 р..

 

м. Краснодон                                                                       23 січня  2008  року

 

Краснодонський міськрайонний суд у складі: головуючого судді Булавіної Н.І., при секретарі Талалаєвої Ю.М. у попередньому судовому засіданні у залі суду м. Красно дона, розглянувши цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2   про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В :

Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з дійсним позовом, в обґрунтування якого вказала, що вони з відповідачем з 20.08.1996 року одружені, від спільного життя   мають неповнолітню доньку - ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1.

Шлюбні відносини між сторонами припинен з січня 2007 року  через  утрату взаємної любові і поваги та несумісність характерів.

В судовому засіданні позивачка  позовні вимоги підтримує.

Відповідач з позовом згоден, миритися з позивачкою не має наміру.

Перевіривши матеріали справи, суд вважає заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню у повному обсязі.

Сторони однією родиною не проживають, обоє згодні на розірвання шлюбу, миритися не мають наміру. При наявності таких обставин збереження даного шлюбу надалі  є недоцільним.

Керуючись ст. 209, 212-215 ЦПК

України, на підставі ст.110 СК України суд,-

 

В И Р І Ш И В

 

Позовні вимоги  ОСОБА_1  задовольнити.

            Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований  у красно донської селищної раді,м.Краснодона,Луганської області, 20.08.1996 р., актовий запис № 16

            При видачі  свідчення про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 - 25 (двадцять п'ять ) гривень на користь  держави, ОСОБА_1 від витрат звільнити.

На рішення може бути подана заява до апеляційного суду Луганської області про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення, та подана апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, через Краснодонський міськрайонний суд.

 

Головуючий

 

 

  • Номер: 6/595/5/2018
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-723/2008
  • Суд: Бучацький районний суд Тернопільської області
  • Суддя: Булавіна Н.І.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.05.2018
  • Дата етапу: 29.05.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація