Справа № 3-2303/08
П О С Т А Н О В А
24 січня 2008 р. Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Грищенко П.О., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м. Дніпропетровська, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр. України, не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, до адміністративної відповідальності протягом року не притягувався,
за ст. 122 ч.1 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
16 січня 2008 р. о 06-45 год. водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем «ВАЗ-21140» д/зНОМЕР_1 в м.Павлограді по вул.Дніпровській, на відрізку шляху, де встановлена максимальна швидкість руху 40 км/год., рухався зі швидкістю 73 км/год., чим перевищив встановлену швидкість руху більше ніж 20 км/год.
Зазначені обставини підтверджуються протоколом про адмінправопорушення, письмовими поясненнями правопорушника, протоколом огляду.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 122 ч.1 КУпАП, суд
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді попередження.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя:
З оригіналом згідно. Суддя: П.О. Грищенко