Судове рішення #1569839
ВИРОК

ВИРОК

іменем                           України

29 травня 2007 р.                                                     справа №1-262

Корольовський районний суд м.Житомира в складі: головуючої - Янчук Н.П. при секретарі - Левченко Т.В. за участю прокурора - Рибникової М.М. розглянув у відкритому судовому засіданні в м.Житомирі кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1, народженого в м. Житомирі, громадяна України; з середньою освітою,   непрацюючого; проживає: АДРЕСА_1,  судимості не має на підставі ст. 55 КК України ( в редакції 1960р.), за ч. 1 ст. 164 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Згідно рішення Корольовського районного суду м.Житомира від 01.07.1996 року ОСОБА_1 зобов'язаний сплачувати аліменти на користь ОСОБА_2 на утримання сина ОСОБА_3, 1990 р. народження в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку щомісячно до повноліття дитини, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Однак з липня 2006 р. ОСОБА_1 навмисно злісно ухиляється від сплати аліментів та допустив заборгованість на суму 1281,72 гривні.

В судовому засіданні підсудний вину визнав. Дав покази про те, що згідно рішення суду зобов'язаний сплачувати аліменти на утримання сина ОСОБА_3. З серпня 2006 року аліменти не сплачує, оскільки не працює. Зобов'язується в найкоротший час погасити заборгованість і надалі сплачувати аліменти вчасно.

Потерпіла в судовому засіданні підтвердила факт ухилення ОСОБА_1 від сплати аліментів на утримання дитини. Показала, що з серпня 2006 року аліменти не сплачуються, будь-яка інша матеріальна допомога батьком дитини не надається.

В ході судового слідства були досліджені докази по справі, які підтверджують факт злісного ухилення ОСОБА_1 від сплати аліментів.

Свідок ОСОБА_4 який показав, що його батько аліменти на його утримання не сплачує, продуктами харчування та матеріально не допомогає.

Свідок ОСОБА_5 в судовому засіданні показала, що у неї на обліку перебуває непрацюючий боржник ОСОБА_1 який з липня 2006 року навмисно злісно ухиляється від сплати аліментів, допустив заборгованість на суму 1281,72 гривень.

Копія виконавчого листа від 01.07.1996 року, згідно якої рішенням Корольовського районного суду м.Житомира ОСОБА_1 зобов'язаний сплачувати на користь ОСОБА_2, аліменти на утримання сина ОСОБА_3,

 

1990 p. народження в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку до повноліття дитини.

/ а.с.8/ Довідка-розрахунок про заборгованість по аліментам ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 на утримання дитини, згідно якої заборгованість складає 1281,72 гривень на 01.03.2007 р.

/а.с.   /

Оцінюючи в сукупності досліджені докази, суд вважає доведеною вину ОСОБА_1 і кваліфікує його дії

- за ч.1   cm. 164 КК України - злісне ухилення від сплати

встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей ( аліментів).

Призначаючи покарання, суд враховує ступінь тяжкості скоєного злочину, особу підсудного, обтяжуючі та пом'якшуючі покарання обставини.

Злочин, передбачений ч. 1 ст. 164 КК України не є тяжким. Обставин, що відповідно до ст.67 КК України обтяжують покарання підсудного судом не встановлено.

Обставиною, що відповідно до ст.66 КК України пом'якшує покарання ОСОБА_1 є щире каяття у вчиненому.

Досліджуючи дані про особу підсудного, суд враховує його вік, стан здоров'я, поведінку до вчинення злочину, його минуле, склад сім'ї.

ОСОБА_1 судимості не має, за місцем проживання

характеризується   посередньо,   не   працює,       зобов'язується                        погасити

заборгованість і надалі сплачувати аліменти вчасно.

Із урахуванням ступеня тяжкості, обставин вчиненого злочину, його наслідків та даних про особу підсудного, суд призначає покарання у виді громадських робіт.

Керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 за ч.І ст.164 КК України на 120 ( сто двадцять ) годин громадських робіт.

До набрання вироком законної сили обрати щодо ОСОБА_1 запобіжний захід - підписку   про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м.Житомира протягом 15 діб.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація