Справа № 2-48/07
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
іменем України
смт. Короп 05 червня 2007 року
Коропський районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого - судді Деркач О.Г.
при секретарі - Двойнос І.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1. таОСОБА_2 перебувають в зареєстрованому шлюбі з 06 лютого 1983 року.
ОСОБА_1. звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу зОСОБА_2 вказуючи на те, що він проживає з іншою жінкою. А тому ОСОБА_1. вважає, що за таких обставин шлюб між ними зберегти не можливо.
05 березня 2007 року ухвалою Коропського районного суду ОСОБА_1 таОСОБА_2 надано термін на примирення строком на 3 місяці.
Позивач ОСОБА_1. в судове засідання не з'явився, але на адресу суду надійшла заява в якій зазначено, що він свою позовну заяву підтримує по вище викладеним мотивам та просить справу розглянути без його участі.
ВідповідачкаОСОБА_2 на виклик в судове засідання не з'явилась, хоча про час і місце розгляду справи була повідомлена своєчасно, про що свідчить розписка про одержання судової повістки. Суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з слідуючи підстав.
Як встановлено, подружнє життя ОСОБА_1. таОСОБА_2 не склалося по тій причині, що позивач проживає з іншою жінкою. Позивач наполягає на розірванні шлюбу, вважаючи збереження сім'ї неможливим. Наданий сторонам строк на примирення бажаних результатів не дав.
При таких обставинах у суду маються підстави для розірвання шлюбу.
Спору майнового характеру між сторонами не має. Судові витрати необхідно покласти на сторони в рівних частинах.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 104, 105, 112 Сімейного кодексу України, ст. ст. 10, 60, 212-215, 224-226 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований Вербівським с/ЗАГС, с. Верба, Коропського району, Чернігівської області, 06 лютого 1983 року, актовий запис № 06 -розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито на користь держави в розмірі по 8 (вісім) гривень 50 копійок з кожного.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку.