Судове рішення #15672364

13.05.2011

Справа № 2-2013/11

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

13 травня 2011 року Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

У складі головуючого судді Бойко О.М.,

При секретарі Карпенко І.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Споживчого товариства Дніпропетровського району Дніпропетровської області, Укоопспілки про стягнення пайового внеску з урахуванням інфляції, стягнення моральної шкоди,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1, звернулася з позовом до Споживчого товариства Дніпропетровського району, Центральної спілки споживчих товариств України про визнання права власності на долю у спільній власності Споживчого товариства Дніпропетровського району у розмірі 5096,87 грн. і  споживспілці у розмірі 111,15 грн. з урахуванням дивідендів за 13 років в розмірі 5208,02 грн. з виділенням долі та стягненням грошової компенсації вартості частки в розмірі 5208,02 грн., стягнення моральної шкоди у розмірі 5000,00 грн.

ОСОБА_1 посилається на те, що вона є членом та пайовиком районної спілки споживчих товариств Дніпропетровського району, яка є правонаступником  Нижньодніпровського рабкооп, згідно Закону України «Про споживчу кооперацію».

Згідно членської книжки  № 44993 від  17.11.1994 р. ОСОБА_1 було внесено пай у розмірі 300 000 крб., а 24.02.1995р. було внесено пай у розмірі 1 200 000 крб., які не були проіндексовані. 29 березня 2005 року між ОСОБА_1 та споживчим товариством  рабкооп «Нижньодніпровський» було укладено договір за «Програмою  розмежування та закріплення власності у споживчій кооперації України (Укоопспілки)», на підставі якого  позивачкою  сплачено  додаткові пайові внески у сумі 3,33 грн. та 23,01 грн. 29 грудня 2002 року ОСОБА_1 було виписано  членській квиток і не видано сертифікату, який є іменним документом і видається членам товариства та засвідчує право на пай (частку) в майні споживчого товариства.

З порушенням Закону  України «Про споживчу кооперацію»та статуту Дніпропетровської райспоживспілки ОСОБА_1 була позбавлена брати участь у діяльності споживчого товариства та не була повідомлена  про дату, час, місце проведення  і порядок денний конференції райспоживспілки.   При нарахуванні частини частки у майні рабкооп «Нижньодніпровський»у розмірі 767, 91 грн. та у майні споживспілки у розмірі 111,15 грн. відповідач не врахував нараховані дивіденди за 13 років. За розрахунком складеним позивачкою,  розмір дивідендів виходить з 17% річних та складає разом з вступним внеском 99, 56 грн.   За розрахунком позивачки її доля у власності відповідача визначається простим математичним рівнянням і становить 5096,87 грн. , а загальний розмір частки у майні споживспілки становить 5208, 02 грн.

ОСОБА_1 вважає, що вона морально страждала, погіршився її стан здоров’я і оцінила завдану їй моральну шкоду у розмірі 5000,00 грн.

Згодом позивачка уточнила свої позовні вимоги та просила стягнути з відповідачів суму пайового внеску з урахуванням інфляції і трьох  відсотків річних починаючи з 27 листопада 1994 року. Крім того, позивачка просила стягнути з відповідчів моральну шкоду у розмірі 5000 гривень та витрати позивача по справі у розмірі 343 гривні.

Відповідачі проти позову заперечували.

Представник Споживчого товариства Дніпропетровського району  пояснила, що у рабкооп «Нижньодніпровський» було  реорганізовано шляхом приєднання до Споживчого товариства Дніпропетровського району, яке є його правонаступником з усіх прав та обов’язків на підставі рішень зборів рабкоопу «Нижньодніпровський»(протоколи № від 30.05.2006 р. та від 27 грудня 2006 року) та передавального акту активів і пасивів від 27 грудня 2006 року.

У відповідності до п. 10, 53  Статуту рабкоопу «Нижньодніпровський»дивіденди на обов’язкові та додаткові пайові внески нараховуються членам споживчого товариства з одержаного споживчим товариством прибутку   за  рішенням загальних зборів членів споживчого товариства та у встановлених ними розмірах.

У відповідності до п. 4.1., 4.2 розділу 4 Положення «Про організацію пайового господарства споживчої кооперації України», затвердженого постановою шостих  зборів Ради Укоопспілки сімнадцятого скликання від 03.04. 2003 року, джерелом виплат на паї (дивіденди) є дохід (прибуток) від господарсько-фінансової діяльності споживчого товариства після сплати податків бюджету, інших обов'язкових платежів, передбачених законодавством України та нормативними актами Укоопспілки. Споживчі товариства проводять нарахування дивідендів після закінчення звітного року в розмірі не більше 40 відсотків від чистого прибутку, що спрямовується на соціальні заходи. На протязі 1994-2006 років  діяльність рабкоопу «Нижньодніпровський» була збитковою, тому нарахування дивідендів (виплат на паї) пайовикам не проводилось, що підтверджується  даними бухгалтерського обліку та наданою інформацією у листі  № 24 від  31.07.2006р.   

Представник Споживчого товариства Дніпропетровського району  пояснила, що  у  відповідності до п. 1 розділу І «Загальні положення»«Програми завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України (Укоопспілки)», затвердженою постановою XVIII (позачергового) з’їзду споживчої кооперації України 19 грудня 2000 року, зі змінами та доповненнями, внесеними: четвертими зборами Ради Укоопспілки сімнадцятого скликання 19 квітня 2001 року, п’ятими зборами Ради Укоопспілки сімнадцятого скликання 17 квітня 2002 року, шостими зборами Ради Укоопспілки сімнадцятого скликання 3 квітня 2003 року, постановою третіх зборів  Ради   Укоопспілки 19 скликання від 25 січня 2006 року  (надалі «Програма»),   -  розмежування і закріплення власності -  це цільова Програма, що реалізується поетапно в споживчих товариствах, споживспілках відповідно до рішень 16 та 17 з’їздів споживчої кооперації України.

У відповідності до п. 2 розділу ІІІ «Основні принципи завершення розмежування і закріплення власності»Програми - «Основною умовою права пайовика на основний і додатковий пай (частки) в майні споживчого товариства і споживспілок є членство в споживчому товаристві, яке підтверджено Всеукраїнською перереєстрацією членів споживчих товариств за станом на 1 січня 2000 року.  

У відповідності до п. 6 розділу II Програми «Вступним внеском пайовика є грошові кошти громадянина, сплачені при вступі в члени споживчого товариства, які зараховуються до статутного капіталу і не підлягають поверненню».

У відповідності до п. 7 розділу II Програми «Обов’язковим пайовим внеском пайовика є грошові кошти громадянина, сплачені при вступі в члени споживчого товариства, які зараховуються до пайового, статутного капіталу і підлягають поверненню в порядку, визначеному статутом споживчого товариства».

Представник Споживчого товариства Дніпропетровського районупояснила, що сплата позивачкою вступного та обов’язкового пайових внесків  та  проходження нею  Всеукраїнської перереєстрації членів споживчих товариств надали їй право прийняти участь у Програмі при умові сплати додаткового пайового внеску та виконання інших обов’язків передбачених  Програмою.

Станом  на 31.12.2000 року (на дату затвердження Програми) загальний  розмір пайових внесків ОСОБА_1 на який було нараховано частку в майні споживчого товариства  (рабкоопу «Нижньодніпровський») становив 39 грн. (тридцять дев’ять гривень) з урахуванням проведеного перерахунку карбованців у гривні  у відповідності до п. 5 Указу Президента України «Про грошову реформу в Україні» № 762/96 від 25.08.1996р.   

У відповідності до  п. 8 розділу II Програми «Додатковим пайовим внеском пайовика  є  грошові кошти громадянина,  сплачені за  Програмою  завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України у розмірах, визначених    загальними    зборами    (зборами    уповноважених)    членів    споживчого товариства».

У відповідності до п. 1 розділу ІІІ «Основні принципи завершення розмежування і закріплення власності»Програми - розмір основного паю (частки) пайовика в майні споживчого товариства, а також основного паю (частки) пайовика в майні споживспілок   визначається розміром його обов'язкового (включаючи суму індексації обов'язкового пайового внеску, сплаченого до 1 січня 1992 року) і додаткового пайового внеску, сплаченого за другим етапом розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України, та паю (часток) в майні споживчого товариства, закріпленого за пайовиком за результатами першого і другого етапів розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України.

У відповідності до п. 3 розділу 4 Програми - Рішення про розмір основного паю (часток) кожного пайовика у майні споживчого товариства і споживспілок та їх закріплення за пайовиком приймають загальні збори (збори уповноважених) пайовиків. Про прийняте рішення щодо розміру часток пайовику вручається в двомісячний термін довідка з відривним талоном.

На виконання п. 3 розділу 4 Програми, зборами уповноважених пайовиків Споживчого товариства «рабкооп «Нижньодніпровський» постановами цих  зборів  № 4 від 25 січня 2002р. та б/н від 23 серпня 2001р., пайовикам рабкоопу встановлено основну частку у майні загальною сумою 5011186 грн. Також, для пайовиків, встановлено розміри пайових внесків для закріплення їх часток у майні споживчого товариства і споживспілок загальною сумою 69489,74 грн. та термін їх сплати.

Виходячи з розміру сплачених ОСОБА_1 вступного та обов'язкового пайових внесків, керуючись п. 3, 11 розділу 4 Програми, 25 січня 2002р. за нею закріплено частку в майні рабкоопу «Нижньодніпровський»у розмірі 767, 91 грн. та у майні споживспілки - 111,15 грн. (додаток № 1 до постанови зборів уповноважених робкоопу «Нижньодніпровський»від 25.01.2002р.), а також встановлено розміри пайових внесків, що підлягають сплаті для закріплення часток у майні споживчого товариства - 23,04 грн. та майні споживспілки - 3,33 грн. (додаток № 3 до постанови зборів уповноважених робкоопу «Нижньодніпровський»від 25.01.2002р.), термін сплати яких становив 3 (три) місяці. Про розміри додаткових пайових внесків, що підлягають сплаті для закріплення часток у майні споживчого товариства та майні споживспілки, позивачці було повідомлено шляхом направлення поштою на її адресу: 49000, АДРЕСА_1, що підтверджується    поштовою квитанцією, відповідної довідки № 32 від 03.01.2003р., до якої додавався відривний талон необхідний для підтвердження або відмові в участі по  закріпленню частки у майні робкоопу та споживспілки.

Позивачкою, було порушено п. 3 розділу 4 Програми, в якому зазначено, що «пайовик у двомісячний термін з дня одержання довідки (повідомлення) зобов'язаний підписати із споживчим товариством договір про сплату пайового внеску на визначений основний пай (частки) в майні споживчого товариства, споживспілок».

Наявність  прямої вини ОСОБА_1, спричинило затримку в укладенні Договору про сплату внеску для участі в Програмі завершення розмежування і закріплення власності у споживчій кооперації України (далі - «Договір»).

Представник Споживчого товариства Дніпропетровського району пояснила, що  йдучи на зустріч позивачці, рабкоопом «Нижньодніпровський», незважаючи на  порушення нею умов Програми і довгострокову незгоду на укладення Договору, цей Договір все ж таки було укладено 29 березня 2005р.

У відповідності до п. 18. розділу II Програми, «Майновим сертифікатом є іменний документ, який видається споживчим товариством та засвідчує право на пай (частку) в майні споживчого товариства. З дня одержання майнового сертифіката пайовик володіє, користується і розпоряджається правом на пай (частку) в майні споживчого товариства на власний розсуд (продаж, дарування, успадкування)».

У відповідності до п. 1 розділу 7 Програми «Право на пай (частку) в майні споживчого товариства набувається пайовиком після виконання ним своїх зобов'язань щодо сплати пайових внесків споживчому товариству».

У відповідності до п. 2 розділу 7 Програми «Розпорядження (продаж, дарування, успадкування) права на пай (частку) в майні споживчого товариства, підприємства оформляється договором, заповітом тощо»

Представник Споживчого товариства Дніпропетровського району  зазначила, що Програмою не передбачено виділення частки в майні споживчого товариства в натурі або виплати її в грошовій формі, що є бажанням позивачки, і не тому може бути здійснено за відсутності на це правових підстав.

У відповідності до п. 14 розділу 4 Програми «Майновий сертифікат на право на пай (частку) в майні споживчого товариства, підприємства видається пайовику за його рахунок після сплати ним пайових внесків в установлених розмірах».

Представник Споживчого товариства Дніпропетровського району  пояснила, що  для отримання майнового  сертифікату на право на пай (частку) в майні споживчого товариства у розмірі 767 грн. 91 коп. та у розмірі 111 грн. 15 коп. (у майні споживспілки),   позивачці необхідно в порядку затвердженому Програмою, звернутися до Споживчого товариства Дніпропетровського району та Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).   

Щодо  розрахунку паю (частки)  в майні споживчого товариства (номінальної вартості майнового сертифікату), розрахованого  позивачкою самостійно   у розмірі 5208, грн. 02 коп. відповідач вважає, що даний розрахунок  є таким, що не відповідає Програмі завершення розмежування і закріплення власності у споживчій кооперації України та рішенню зборів уповноважених робкоопу «Нижньодніпровський»від 23.08.2001р., не має правового підґрунтя  і не підлягає задоволенню у якості визнання за нею права власності  та виділенні  долі   у майні споживчого товариства та споживспілці в  розмірі 5208 грн. 02 коп. з грошовою компенсацією вартості цієї частки.

Відносно стягнення на користь позивачки моральної шкоди  у розмірі 5 000 грн., представник Споживчого товариства Дніпропетровського району  пояснила, що саме наявність її вини спричинила  затримку  в укладенні Договору, сплаті додаткового пайового  внеску та видачі майнового сертифікату на право на пай (частку) в майні споживчого товариства у розмірі визначеному вищим органом управління рабкоопу «Нижньодніпровській»у відповідності до Програми і також не підлягає задоволенню.

          Представник Центральної спілки споживчих товариств України у своєму запереченні на позов та у судовому засіданні проти позову заперечував. Просив у позові відмовити, давши аналогічні пояснення що і представник Споживчого товариства Дніпропетровського району.

Суд вважає, що  позов не підлягає задоволенню з наступних підстав.

У відповідності до п. 2  ст. 5 Закону України «Про споживчу кооперацію», основним документом, що регулює діяльність споживчого товариства, є статут. У ньому визначається порядок вступу до товариства і виходу з нього, права та обов'язки членів товариства, його органи управління, контролю та їх компетенція, порядок утворення майна товариства і розподілу прибутку, умови реорганізації і ліквідації товариства та інші положення, що не суперечать законодавчим актам України.

          У відповідності до ст. 7 Закону України «Про споживчу кооперацію»Вищим органом управління споживчого товариства є загальні збори його членів, які приймають статут, визначають розміри вступного і обов'язкового пайового внеску, обирають керівні та контрольні органи товариства, а також вирішують інші питання, пов'язані з його діяльністю. Для оперативного вирішення питань, що належать до компетенції загальних зборів споживчих товариств (крім питань прийняття статуту, ліквідації, реорганізації та виходу із спілки), можуть скликатися збори уповноважених.

          В Судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1 вступила в члени рабкоопу «Нижньодніпровський» в 1994 році, нею сплачено  вступний пайовий  внесок   у розмірі 300 000 крб. та обов’язковий пайовий внесок  у розмірі 1 200 000 крб. Пайові внески  ОСОБА_1 були    перераховані (проіндексовані) з карбованців у гривні  у відповідності до п. 5 Указу Президента України «Про грошову реформу в Україні» № 762/96 від 25.08.1996р.   Таким чином загальний розмір пайових внесків ОСОБА_1 до споживчого товариства рабкооп «Нижньодніпровський» становить 39, 00 грн.    

Відповідно до п. 4.1., 4.2 розділу 4 Положення «Про організацію пайового господарства споживчої кооперації України», затвердженого постановою шостих  зборів Ради Укоопспілки сімнадцятого скликання від 03.04. 2003 року, із наступними  змінами і доповненнями,  джерелом виплат на паї (дивіденди) є дохід (прибуток) від господарсько-фінансової діяльності споживчого товариства після сплати податків бюджету, інших обов'язкових платежів, передбачених законодавством України та нормативними актами Укоопспілки. Споживчі товариства проводять нарахування дивідендів після закінчення звітного року в розмірі не більше 40 відсотків від чистого прибутку, що спрямовується на соціальні заходи.

У відповідності до п. 10, 53  Статуту рабкоопу «Нижньодніпровський»дивіденди на обов’язкові та додаткові пайові внески нараховуються членам споживчого товариства з одержаного споживчим товариством прибутку   за  рішенням загальних зборів членів споживчого товариства та у встановлених ними розмірах.

Судом встановлено, що на протязі 1994-2006 років  діяльність рабкоопу «Нижньодніпровський» була збитковою, тому нарахування дивідендів (виплат на паї) пайовикам не проводилось.

При  здійсненні розрахунку  дивідендів     на внесені паї  у розмірі 17 % річних ОСОБА_1  не застосовано і не наведено жодної матеріальної правової  норми, що підтверджує обґрунтованість її розрахунку. Нарахування процентів на внесені паї у розмірі 17 % річних не передбачено Статутом споживчого товариства рабкооп «Нижньодніпровський», Статутом Споживчого товариства Дніпропетровського району, нормативними актами Укоопспілки та чинним законодавством України.     

У відповідності до п. 3 розділу 4 «Програми завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України (Укоопспілки)», - Рішення про розмір основного паю (часток) кожного пайовика у майні споживчого товариства і споживспілок та їх закріплення за пайовиком приймають загальні збори (збори уповноважених) пайовиків. Про прийняте рішення щодо розміру часток пайовику вручається в двомісячний термін довідка з відривним талоном.

Споживчим товариством рабкооп «Нижньодніпровський»   умови п. 3 розділу 4 «Програми завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України (Укоопспілки)»повністю виконано, що підтверджується рішеннями  зборів уповноважених пайовиків   Споживчого товариства «рабкооп «Нижньодніпровський» № 4 від 25 січня 2002р. та б/н від 23 серпня 2001р., згідно яких пайовикам рабкоопу встановлено основну частку у майні загальною сумою 5011186 грн. Також, для пайовиків, встановлено розміри пайових внесків для закріплення їх часток у майні споживчого товариства і споживспілок загальною сумою 69489,74 грн. та термін їх сплати.

У відповідності до  п. 3, 11 розділу 4 «Програми завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України»та виходячи з розміру сплачених ОСОБА_1 вступного та обов'язкового пайових внесків, 25 січня 2002р. за нею закріплено частку в майні рабкоопу «Нижньодніпровський»у розмірі 767, 91 грн. та у майні споживспілки - 111,15 грн. (додаток № 1 до постанови зборів уповноважених робкоопу «Нижньодніпровський»від 25.01.2002р.), а також встановлено розміри пайових внесків, що підлягають сплаті для закріплення часток у майні споживчого товариства - 23,04 грн. та майні споживспілки - 3,33 грн. (додаток № 3 до постанови зборів уповноважених робкоопу «Нижньодніпровський»від 25.01.2002р.), термін сплати яких становив 3 (три) місяці. Про розміри додаткових пайових внесків, що підлягають сплаті для закріплення часток у майні споживчого товариства та майні споживспілки, позивачці було повідомлено шляхом направлення поштою на її адресу: 49000, АДРЕСА_1, що підтверджується    поштовою квитанцією.

29 березня 2005 року між ОСОБА_1 та робкоопом «Нижньодніпровський»було  укладено Договір про сплату пайового внеску для участі в Програмі завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України, яким передбачено   сплату пайового внеску в сумі  23,04 грн. для закріплення за нею частки в майні рабкоопу «Нижньодніпровський». Умови по сплаті пайового внеску в сумі  23,04 грн. для закріплення за нею частки в майні рабкоопу «Нижньодніпровський»ОСОБА_1 виконані.  

Договором про сплату пайового внеску для участі в Програмі завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України від 29.03.2005 не передбачено    закріплення часток у майні     споживспілки у розмірі 111, 15 грн.  

У відповідності до п. 2 розділу 7 «Програми завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України», розпорядження (продаж, дарування, успадкування) права на пай (частку) в майні споживчого товариства, підприємства оформляється договором, заповітом тощо. Виділення частки в майні споживчого товариства в натурі або виплати її в грошовій формі «Програмою  завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України», іншими нормативними актами Укоопспілки, Статутом рабкоопу  «Нижньодніпровський», Законом України «Про споживчу кооперацію»не передбачено.

Частиною 3 ст. 21 Закону України «Про кооперацію», право на одержання своєї загальної частки натурою, грішми або (за бажанням) цінними паперами відповідно до їх вартості на момент виходу, а земельної ділянки - у натурі    передбачено  при  виході або виключенні з кооперативу, а ОСОБА_1  досі є його членом, заяви про вихід з товариства не подавала, рішення про її виключення  зборами уповноважених споживчого товариства не приймалось. Також позивачка і не просила суд виключити її з членів споживчого товариства.

У відповідності до п. 14 розділу 4 «Програми завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України (Укоопспілки)», майновий сертифікат на право на пай (частку) в майні споживчого товариства, підприємства видається пайовику за його рахунок після сплати ним пайових внесків в установлених розмірах.  

У відповідності  до  п. 13 розділу 2 «Програми завершення розмежування і закріплення власності в споживчій кооперації України (Укоопспілки)», бланки майнових сертифікатів виготовляються, зберігаються, видаються й обліковуються в порядку, який встановлює Укоопспілка.

Таким чином розмір частки ОСОБА_1 в майні споживчого товариства Дніпропетровського району, що є правонаступником рабкоопа «Нижньодніпровський»становить  767, 91 грн.  

ОСОБА_1  не має права власності на долю у спільній власності Споживчого товариства Дніпропетровського району у розмірі 5096,87 грн. і споживспілці у розмірі 111,15 грн. з урахуванням дивідендів за  13 років в розмірі 5208,02 грн., виділення  долі та стягненням грошової компенсації вартості частки в розмірі 5208,02 грн. та  стягнення моральної шкоди у розмірі 5000,00 грн.,  тому позов задоволенню не підлягає.

Керуючись ст.  10, 60, 88,  212 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 відмовити у повному обсязі.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Дніпропетровський районний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.


    Суддя                                Бойко О.М.

  • Номер: 6/487/365/15
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Заводський районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.09.2015
  • Дата етапу: 18.09.2015
  • Номер: 6/666/12/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Дніпровський районний суд м. Херсона
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.12.2015
  • Дата етапу: 01.02.2016
  • Номер: 6/761/483/2016
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Шевченківський районний суд міста Києва
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.04.2016
  • Дата етапу: 24.06.2016
  • Номер: 6/331/334/2017
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.11.2017
  • Дата етапу: 13.12.2017
  • Номер: 6/367/63/2018
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Ірпінський міський суд Київської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.01.2018
  • Дата етапу: 22.08.2018
  • Номер: 6/332/90/18
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Заводський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 30.08.2018
  • Дата етапу: 17.10.2018
  • Номер: 6/707/17/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Черкаський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.03.2019
  • Дата етапу: 02.04.2019
  • Номер: 6/707/23/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Черкаський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.04.2019
  • Дата етапу: 26.04.2019
  • Номер: 6/367/228/2020
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Ірпінський міський суд Київської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.09.2020
  • Дата етапу: 14.09.2020
  • Номер: 6/752/457/21
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.03.2021
  • Дата етапу: 22.03.2021
  • Номер: 6/752/542/21
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.04.2021
  • Дата етапу: 20.05.2021
  • Номер: 6/752/718/21
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.07.2021
  • Дата етапу: 26.07.2021
  • Номер:
  • Опис: розірвання шлюбу
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.01.2011
  • Дата етапу: 28.02.2011
  • Номер: 2/1304/310/2012
  • Опис: визнання протиправними дії посадових осіб та незаконними відповіді
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Галицький районний суд м. Львова
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Направлено до суду касаційної інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.05.2011
  • Дата етапу: 11.02.2013
  • Номер: 2/1622/3315/2012
  • Опис: про стягнення неустойки за прострочення сплати аліментів та відшкодування моральної шкоди
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Октябрський районний суд м. Полтави
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.02.2011
  • Дата етапу: 16.05.2011
  • Номер: 2/0418/2704/11
  • Опис: про стягнення заборгованості по кредитному договору
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-2013/11
  • Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: залишено без розгляду
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.02.2011
  • Дата етапу: 29.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація