Судове рішення #15643792

Справа  № 3 - 1020/2011р.

                                                  

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

І  м  е  н  е  м     У  к  р  а  ї  н  и

20 травня 2011 року                                                                                   м. Бахчисарай

          

Суддя Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим Ястребов Д. О., розглянувши|розглядувати| справу|річ| про адміністративне правопорушення стосовно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Каканд Узбекистану, громадянина Узбекистану, працюючого пекарем, не зареєстрованого, проживаючого за адресою АДРЕСА_1,

за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -          

В С Т А Н О В И В:

13.04.2011 стосовно ОСОБА_1 складено адміністративний протокол про адміністративне правопорушення про те, що він будучи громадянином Узбекистану порушив правила перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні, а саме перебував на території України без відповідної реєстрації документів, строк дії яких скінчився 04.09.2007, й вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 КУпроАП.

Сповіщений належним чином, про час і місце розгляду справи, ОСОБА_1 до суду не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи не надсилав. У зв’язку і цим відповідно до ст. 268 КУпроАП справу розглянуто|розглядувати| за його відсутності.

Дослідивши наявні у матеріалах справи докази, приходжу до висновку про наявність в діях правопорушника ознак адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 КУпроАП, та наявність доказів, що безперечно доводять вину у його вчиненні.

Вина ОСОБА_1 повністю підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення (арк. спр. 1), рапортами співробітників міліції –Ібраімова Е. С. і Сукач С. С. (арк. спр. 2, 3), поясненням правопорушника, у якому вину визнав (арк. спр. 4), копіями паспортів громадян Узбекистану (арк. спр. Арк. спр. 5-8), згодою (арк. спр. 9), свідоцтвом про народження (арк. спр. 10) , копії й оригінали яких маються у матеріалах справи.

Відповідно до статті 241 КУпроАП за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх віком від 16 до 18 років можуть бути застосовані такі заходи впливу: зобов'язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого; застереження;  догана|вимова| або сувора догана; передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам|обличчям|, їх замінюють, або під нагляд педагогічному або трудовому колективу з їх згоди|злагоди|, а також окремим громадянам на їх прохання.

При визначенні ОСОБА_1 виду та міри адміністративного стягнення береться до уваги характер вчиненого правопорушення, ступінь|міра| вини правопорушника, особа правопорушника, його ставлення до скоєного, обставини що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а також враховується, що правопорушник є неповнолітнім.

Виходячи із зазначеного приходжу до висновку про застосування до правопорушника заходу впливу у вигляді застереження.

Беручи до уваги вище вказане, на підставі ч. 1 ст. 203 КУпроПА,  керуючись  ст. ст. 241, 23-24, 27, 33-35, 268, 283-285 КУпроАП, суд -

П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

Застосувати до ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 203 КУпроАП захід впливу у вигляді застереження.

Постанова може бути оскаржена особою, притягнутою до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, на неї може бути внесений протест прокурора до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим протягом десяти днів із дня винесення постанови .

Постанова може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців.

                                   Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація