Справа №22-16699 Головуючий у 1 інст.-Волошин В.О.
Доповідач-Побірченко Т.І.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 січня 2011 року Колегія суддів Судової палати з цивільних справ
Апеляційного суду м.Києва в складі:
Головуючого-Побірченко Т.І.
Суддів-Остапчука Д.О., Вовченка В.М.
При секретарі Коваленко Н.С.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_5
На рішення Шевченківського районного суду м.Києва від 01 червня 2010 року
В справі за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_5, 3-я особа: Шевченківська районна у м.Києві державна адміністрація про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням,-
В С Т А Н О В И Л А :
Рішенням Шевченківського районного суду м.Києва від 01 червня 2010 року ОСОБА_5 визнаний таким, що втратив право користування жилим приміщенням в квартирі АДРЕСА_1
В апеляційній скарзі ОСОБА_5 просить рішення суду скасувати та повернути справу на новий розгляд до суду першої інстанції, посилаючись на порушення судом матеріального та процесуального закону.
ОСОБА_5 у судове засідання не з»явився, про час і місце судового засідання повідомлений належним чином.
Заслухавши доповідь судді Побірченко Т.І., пояснення ОСОБА_6 та її представника, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія вважає, що апеляційна скарга підлягає відхиленню, виходячи з наступного.
Як встановлено судом, ОСОБА_6 та неповнолітній доньці сторін ОСОБА_7 на праві спільної часткової власності належить квартира за вищевказаною адресою, загальною площею 21,6 кв.м. (а.с.8).
Рішенням Шевченківського районного суду м.Києва від 17 квітня 2008 року шлюб між сторонами розірвано, встановлено, що з 2006 року строни разом не проживають, спільного господарства не ведуть, не підтримують подружніх і сімейних відносин.
Доказів поважності причин не проживання відповідача у спірній квартирі або його проживання в ній не надано.
Позовні вимоги належним чином розглянуті судом першої інстанції, їм дана належна правова оцінка, що обґрунтовано доводами судового рішення і не спростовується доводами апеляційної скарги.
Рішення відповідає вимогам закону. Підстав для його скасування з мотивів, викладених в апеляційній скарзі, колегія не знаходить.
Керуючись ст.ст. 307,308,313,314,317,319 ЦПК України, колегія,-
У Х В А Л И Л А :
Апеляційну скаргу ОСОБА_5 відхилити.
Рішення Шевченківського районного суду м.Києва від 01 червня 2010 року залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення.
В касаційному порядку може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.
Головуючий-
Судді-