Справа № 3-1316/760/11
П О С Т А Н О В А
17 травня 2011 року суддя Пустомитівського районного суду Львівської області Нерознак В. Ф., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з ОАТ Пустомитівського району та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянку України, прож. по АДРЕСА_1
за 124 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
08.04.2011 р. о 15.45 год. ОСОБА_1 у м. Львові на вул. Луганській, 8, керуючи автомобілем марки “Хонда Сівік” д.н.з. НОМЕР_1, проявила неувжність до дорожньої обстановки та її змін, не дотрималася безпечної дистанції, внаслідок чого здійснила зіткнення з автомобілем НОМЕР_2, чим порушила п.п. 1.5, 13.1 ПДР України.
В наслідок ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
ОСОБА_1 в судове засідання з’явилася, свою вину у вчиненому правопорушенні визнала повністю.
Крім цього вина правопорушника повністю доведена матеріалами справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення та схемою ДТП. За вчинений проступок – на правопорушника слід накласти адмінстягнення.
Керуючись ст. 283 КУпАП, суддя -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти на неї адмінстягнення у виді штрафу в розмірі 340 гривень в дохід держави.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя В. Ф. Нерознак