Справа № 2-1865/2007р.
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
«12» червня 2007р.
Бориспільський міськрайонний суд Київської області у складі
Головуючого судді Криворучко І.В.
при секретарі Іванина О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні під час попереднього розгляду в залі суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшов зазначений позов, обґрунтовуючи і підтримуючи який позивачка зазначає, що з відповідачем по справі перебуває в зареєстрованому шлюбі з 23.10.2005р., який зареєстрований відділом запису актів громадського стану Бориспільського міського виконкому Київської області, актовий запис №191. Від шлюбу вони з відповідачем мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1н. Це їхній перший шлюб.
З січня 2007 року вони припинили шлюбні відносини, з тих причин, що відповідач належним чином не приділяв уваги позивачці та їх дитині, не надавав матеріальної допомоги, інтересами сина не цікавився, тому вона просить їх шлюб розірвати і судові витрати покласти на відповідача, крім того надала заяву в які позов підтримує і просить розглядати справу у її відсутність.
Відповідач в судове засіданні надав заяву, в якій він позов визнає в повному обсязі і просить справу слухати у його відсутність.
Суд дослідив, оцінив та проаналізував всі зібрані по справі докази в їх сукупності, і. дійшов висновку, що позов обгрунтований і підлягає задоволенню з тих підстав, що спільне життя у сторін неможливе, шлюбні відносини сторони не підтримують, спільного господарства не ведуть, тривалий час мешкають окремо і сім'я фактично розпалась, а тому строк для примирення сторонам надавати недоцільно і шлюб необхідно розірвати, крім того сторони не заперечують проти винесення рішення під час попереднього розгляду справи і на розлученні обидві сторони наполягають.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, 10,60,130 4.4,210,212,213,215 ЦПК України суд -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 23.10.2005р., який зареєстрований відділом запису актів громадського стану Бориспільського міського виконкому Київської області, актовий запис №191 - розірвати.
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу, судові витрати у вигляді сплати держмита в доход Держави у розмірі 51 (п'ятдесят однієї) грн. покласти на ОСОБА_2.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана до Апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськрайсуд Київської області протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом 20 (двадцяти) днів після подачі заяви про апеляційне оскарження рішення.