Судове рішення #1549301
Справа 1-8

Справа 1-8                                                 

   2008 рік

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

   16 січня 2008 року Деражнянський районний суд Хмельницької області

                   в складі: головуючого - судді        Коваля Ф.І.

                                 при секретарі                     Демчишиній Н.Г.

                                 з участю прокурора           Кисіля В.М.,                  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Деражня справу по обвинуваченню

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, уродженця с. Розсохи Деражнянського району Хмельницької області, жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, освіта середня, одруженого, маючого на утриманні двох неповнолітніх дітей, працюючого у ВАТ „Лозівський інструментальний завод”, раніше не судимого,

       за ст. 128 КК України,

                                     

в с т а н о в и в :

 

20 жовтня 2007 року біля 11 год. 30 хв. Ткачук, перебуваючи в стані сп'яніння, під час сварки, яка сталася між ним і потерпілою ОСОБА_2. на пасовищі біля с. Розсохи Деражнянського району, заподіяв останній необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Підсудний ОСОБА_1винним себе визнав повністю і показав,  що 20 жовтня 2007 року він займався випасом худоби поблизу с. Розсохи. Неподалік випасала худобу потерпіла, котра підійшла до нього і запропонувала разом з нею поснідати, на що він погодився. При цьому вони вжили спиртні напої, після чого між ними сталася сварка і потерпіла нанесла йому удар по обличчю. У відповідь на це підсудний штовхнув її і вона, падаючи, схопила його за одяг. При цьому він впав на тіло потерпілої, внаслідок чого необережно заподіяв коліном ноги удар в її грудну клітину. 

          Потерпіла ОСОБА_2. дала показання, аналогічні за своєю суттю з показаннями  підсудного щодо обставин скоєного ним злочину.

Наведені обставини нічим та ніким не оспорюються.

Сумнівів в добровільності та істинності позиції підсудного немає.

Тому суд вважає винність підсудного доведеною.

Судом кваліфікуються дії підсудного за ст. 128 КК України, як необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Призначаючи вид та міру покарання підсудному, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом'якшують та обтяжують його покарання.

Підсудний раніше не судимий і скоїв злочин, який класифікується як злочин невеликої тяжкості.

За місцем проживання та роботи підсудний характеризуються позитивно. Він щиро кається у скоєному, добровільно відшкодував заподіяну злочином шкоду, що пом'якшує його покарання.

Обставиною, яка обтяжує покарання підсудного, суд визнає скоєння ним злочину в стані сп'яніння.

Приймається судом до уваги і позиція потерпілої, котра не наполягає на суворому покаранні підсудного, а також та обставина, що у підсудного на утриманні перебуває двоє неповнолітніх дітей.

Враховуючи наведене в сукупності, суд приходить до висновку про доцільність призначення підсудному покарання у вигляді громадських робіт.

В судовому засіданні підсудний заявив клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності в зв'язку з передачею на поруки трудовому колективу енерго-механічної дільниці ВАТ „Лозівський інструментальний завод”, подавши відповідне клопотання трудового колективу. Вирішуючи клопотання, суд приходить до наступного. Згідно зі ст. 47 КК України підлягає звільненню від кримінальної відповідальності особа, яка вперше скоїла злочин невеликої або середньої тяжкості. В матеріалах справи наявна постанова від 16 червня 2000 року, згідно з якою  ОСОБА_1 як обвинуваченого за ст. 140 ч.2 КК України, було звільнено від кримінальної відповідальності внаслідок акту амністії. Враховуючи наведене, ОСОБА_1не підлягає звільненню від кримінальної відповідальності з передачею його на поруки колективу за місцем роботи.

Керуючись ст.ст. 321-324 КПК України, суд, -

 

засудив:

 

ОСОБА_1 визнати винним за ст. 128 КК України і призначити йому покарання у вигляді ста п'ятдесяти годин громадських робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.

Міру запобіжного заходу підсудному ОСОБА_1. до набрання вироком законної сили залишити попередню - підписку про невиїзд.

 

На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Хмельницької області через районний суд  протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

 

         

           Суддя                                              Коваль Ф.І.

               

                 

               

 

 

  • Номер: 5/524/3/20
  • Опис:
  • Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
  • Номер справи: 1-8/2008
  • Суд: Автозаводський районний суд м. Кременчука
  • Суддя: Коваль Ф.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.07.2020
  • Дата етапу: 13.07.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація