Судове рішення #1547946
Справа №3-1569/2007р

Справа №3-1569/2007р.

П О С Т А Н О В А

 

            11 грудня 2007 року Суддя Монастириського районного суду Тернопільської області Бойко М.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Монастириського відділення Бучацької міжрайонної податкової інспекції Тернопільської області про притягнення до адміністративної відповідальності: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н., жительки с.АДРЕСА_1, продавця магазину «Продукти» с.Маркова підприємця ОСОБА_2.,

 за ст. 155-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

 

В С Т А Н О В И В :

 

            ОСОБА_1., продавець магазину «Продукти» с.Маркова, порушила встановлений законом порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

            Так, 20.1.2007 р. при перевірці в магазині «Продукти» підприємця ОСОБА_2., що в с.маркова Монастириського району встановлено, що під час реалізації товарів не забезпечено відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів х-звіту.

ОСОБА_1. винною себе у вказаному визнала повністю, у вчиненому розкаялась.

            Враховуючи особу правопорушниці, конкретні обставини по справі, характер вчиненого правопорушення, вважаю за необхідне останню піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в дохід держави.

            Керуючись ст. ст. 155-1 ч.1, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

 

П О С Т А Н О В И В :

 

            ОСОБА_1за ст. 155-1 ч.1 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді 34 (тридцяти чотирьох) грн. штрафу в дохід держави.

            Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

 

            Суддя :                                              (підпис)

 

            Голова Монастириського

            районного суду :                                                    Іванчук В.М.

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація