Справа №3-1620/2007р.
П О С Т А Н О В А
18 грудня 2007 року суддя Монастириського районного суду Тернопільської області Бойко М.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Любашівського взводу ДПС ДАІ ГУМВСУ в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності : ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н., жителя м.АДРЕСА_1, не працює,
- за ст. 122 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_113.11.2007р. на 365 км автодороги Київ-Одеса близько 17 год. 40 хв., керуючи автомобілем марки ІФА, номерний знак НОМЕР_1, по лдорозі, яка має дві і більше смуги в одному напрямку, рухався по крайній лівій смузі, коли крайня права була вільною, чим порушив вимоги п.11.5 ПДР України.
За таких обставин вважаю, що в діях ОСОБА_1наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 ч.1 КпАП України.
Правопорушник в судове засідання не з'явився, хоч належним чином повідомлявся про дату, час і місце розгляду адміністративної справи.
З врахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи порушника, ступені його вини, інших обставин справи, вважаю за необхідне ОСОБА_1піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в дохід держави.
Керуючись ст. ст. 122 ч.1, 280, 286 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 за ст.122 ч.1 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді 10 (десяти) грн. штрафу в дохід держави.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя :