Справа № 3 - 101 / 2008 року
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 січня 2007 року суддя Роменського міськрайонного суду Сумської області Яременко Г.М. розглянувши матеріали, які надійшли від Роменського МРВ УМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, 1958 року народження, українку, гр. України, мешканку АДРЕСА_1, не працюючу
За ст. 184 ч. 2 КУпАП України, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 ухиляється від виконання передбачених законодавством батьківських обов'язків, щодо забезпечення належних умов виховання свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, який 28. 12. 2007 року о 23 год. 40 хв. знаходився на вул. Руденка в м. Ромни в п”яному вигляді, чим ображав людську гідність і громадську мораль.
ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 184 КУпАП.
В судове засідання для розгляду справи правопорушниця не з'явилася, хоча була належним чином повідомлена про день та час розгляду адміністративної справи в суді. Вина ОСОБА_1 доведена матеріалами адміністративної справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення № 021439 від 06.01.08 року, паспортом правопорушниці серії МВ НОМЕР_1, постановою від 11.04.07 року про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 КУпАП, за що на неї було накладено стягнення у вигляді штрафу в сумі 51 грн.
Приймаючи до уваги характер вчиненого правопорушення, дані про особу правопорушниці, ступінь її вини, майновий стан, обставини, передбачені ст. ст. 34, 35 КУпАП, -
На основі викладеного і керуючись ст. 184 ч. 2, 221, 283 - 284, 287 ч. 2, 290 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 184 ч. 2 КпАП України і накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 34 ( тридцять чотири ) грн.
Постанова не оскаржується.
СУДДЯ: підпис..
КОПІЯ ВІРНА:
СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО
МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ Г.М. ЯРЕМЕНКО