Судове рішення #15433605

Справа № 1-П-278/09

     ПОСТАНОВА

                                                                ІМ’ЯМ  УКРАЇНИ

18 червня 2009 р. м. Житомир

Богунський районний суд м. Житомира головуючий Котік В.П. секретар Хоцька Л.М. прокурор Потійчук О.В. розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі кримінальну справу № 92/2981 з постановою про направлення кримінальної справи до суду для вирішення питання про її закриття у зв’язку з закінченням строків давності, -

встановив:

28.09.1992 р. по факту викрадення державного майна з кафе «Богатир», було порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ст. 81 ч.3 КК України.

Прокурор направив до суду постанову про закриття вказаної кримінальної справи в зв’язку з тим, що закінчився строк давності притягнення до кримінальної відповідальності за даний злочин.

В судовому засіданні, прокурор підтримав постанову про закриття кримінальної справи, згідно ст. 11-1 КПК України.

Суд враховує характер і небезпечність скоєного злочину, а також те, що закінчився строк притягнення до кримінальної відповідальності за даний злочин.

Керуючись ст. 49 КК України, ст. 11-1 КПК України, суд:

постановив:

Провадження по кримінальні справі № 92/2981 закрити в зв’язку з закінченням строку давності притягнення до кримінальної відповідальності.

Постанова може бути оскаржена протягом семи діб з дня її винесення до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація