Справа №2-а/2218/6637/11
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 квітня 2011 р. м. Хмельницький
Хмельницький міськрайонний суд в складі головуючого судді –Продана Б. Г., при секретарі –Дорош Р. М., розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду місті Хмельницького справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до УДАІ УМВС України в Хмельницькій області,
про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача, про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, посилаючись на те, що 12.03.2011р. відносно нього було складено протокол про адміністративне правопорушення, та винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 122 КУпАП за порушення вимог 12.4 ПДР України, та накладено штраф в сумі 255 грн. В позовній заяві позивач просить скасувати постанову в справі про адміністративне правопорушення, оскільки в його діях відсутній склад даного правопорушення.
Однак, позивач подав заяву про залишення адміністративного позову без розгляду.
За таких обставин по справі, суд приходить до висновку, що адміністративний позов слід залишити без розгляду, оскільки це не суперечить вимогам закону та інтересам сторін.
Керуючись ст.155 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Адміністративний позово ОСОБА_1 до УДАІ УМВС України в Хмельницькій області, про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення –залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: