2-1206/11
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25.05.2011 м. Хуст
Хустський районний суд Закарпатської області в особі:
судді - Микуляк П.П.
при секретарі - Цьока Н.М.
за участю позивача –ОСОБА_1
відповідача –ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 звернувся до Хустського районного суду з позовною заявою про розірвання шлюбу, який 24.01.2004 р. був укладений між ним та ОСОБА_2, мотивуючи свої позовні вимоги тим, що спільне подружнє життя між ними не склалося з самого початку, вже невдовзі після одруження внаслідок різних поглядів на сімейне життя виникали непорозуміння, які переростали у сварки, позаяк вони не могли дійти згоди по важливим питанням.
Починаючи з березня 2010 року вони проживають окремо, спільного господарства не ведуть і шлюбні відносини не підтримують.
Від даного шлюбу є двоє неповнолітніх дітей –син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочка - ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2, яка проживає разом з ОСОБА_2
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позовні вимоги підтримав та просив шлюб укладений між ним та ОСОБА_2 розірвати, дітей залишити з ОСОБА_2 та зазначив, що систематично сплачує аліменти на утримання дітей в розмірі 700 грн. згідно рішення Хустського районного суду від 18.03.2011р.
Відповідачка ОСОБА_2, в судовому засіданні позов визнала та не заперечила проти його задоволення, окремо зазначила що спільне життя неможливе, наміру на примирення не має.
Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, з’ясувавши фактичні обставини справи, дійсні причини позову, виходячи з вимог ч.1 ст.61 ЦПК України, згідно якої обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню, приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них та їх неповнолітніх дітей, що має істотне значення, а тому згідно вимог ч.3 ст.105 СК України даний шлюб слід розірвати, а неповнолітніх дітей залишити при матері, про що між сторонами досягнуто згоду.
Відповідно до ст.113 СК України особа, яка змінила своє прізвище у зв'язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.
Керуючись ст.ст. 105, 112 СК України, ст. ст. 4, 5, 14, 60, 61, 208, 209, 212-215, 294 ЦПК України, суд, -
Р І Ш И В :
Позовну заяву - задовольнити.
Шлюб, укладений 24.01.2004 р. між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстрований у відділі реєстрації актів цивільного стану Хустського Районного управління юстиції Закарпатської області в книзі реєстрації актів про одруження за актовим записом №11, - розірвати.
Неповнолітніх дітей – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочку - ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2, залишити при матері ОСОБА_2
Витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи та державне мито покласти на позивача.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення.
Суддя Микуляк П.П.