Судове рішення #15405544

                                                3-939-2011

ПОСТАНОВА

            12 травня 2011 року.

         

       Суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області Радченко Л.А., розглянувши матеріали, які надійшли з Артемівської ОДПІ, про притягнення до адміністративної відповідальності

         ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  приватний підприємець,  мешкає с.Новолуганське Артемівського району вул.Шкільна,1, за ст.155-1 ч.1 КпАП України,-

ВСТАНОВИВ:

            21.03.2011р. під час перевірки Артемівською ОДПІ, ПП «ОСОБА_1М.», встановлено порушення  ОСОБА_1 порядку проведення розрахунку, а саме: несвоєчасне подання звітності, пов*язаної із застосуванням РРО (термін не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця), фактично звітність по РРО «Телекарт-001», фіскальний номер 531002145 надана 16.02.2011р. Таким чином, ПП ОСОБА_1 був порушен п.7 ст.3 р.2 ЗУ № 265/95-ВР від 06.07.1995р. „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, тобто, вчинено адміністративне правопорушення за ч.1 ст.155-1 КпАП України.

            Про час та місце розгляду справи правопорушник був належним чином повідомлен, поважних причин неявки в суд не представив. Від нього також не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. Таким чином, є підстави розгляду справи у його відсутність.

          Вина ОСОБА_1 у  вчиненні правопорушення за ст.155-1ч.1 КпАП України повністю підтверджена матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями правопорушника та іншими матеріалами справи.

          Суд, розглядаючи питання про міру стягнення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, вважає, що відносно неї слід обрати покарання у вигляді штрафу на користь держави.

          Керуючись ст.ст.155-1 ч.1, 268, 283-284, 287  КУпАП України,

ПОСТАНОВИВ:

         ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.155-1ч.1 КпАП України, і призначити їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 85 грн.

          Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Донецької області через Артемівський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.            

         Суддя:             Л.А.Радченко

  • Номер:
  • Опис: Перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння, за місцем свого проживання вчинив сварку зі своєю дружиною, висловлювався на її адресу нецензурною лайкою на зауваження припинити порушення не реагував
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-939/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Радченко Л.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.05.2011
  • Дата етапу: 20.05.2011
  • Номер: АП-939
  • Опис: Вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-939/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Радченко Л.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.02.2011
  • Дата етапу: 21.02.2011
  • Номер: 3/1313/2280/11
  • Опис: 10.08.2011 р. о 00.05 год в м. Луцькк керував автомобілем по вул Рівненській в стані алкогольного сп"яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-939/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Радченко Л.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.08.2011
  • Дата етапу: 02.09.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація