Судове рішення #1539139
Справа № 2 "о"-275/2007 рік

Справа № 2 "о"-275/2007 рік

УХВАЛА

про залишення заяви без розгляду

12 червня 2007 року                                                                                                    місто Луганськ

Ленінський районний суд м. Луганська у складі: головуючого - судді Островської О.П., при секретарі - Линник Л.М., розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Луганську цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту проживання однією родиною,

ВСТАНОВИВ:

1.06.2007 року заявник звернувся до суду із заявою, у якій просив встановити факт проживання однією родиною ОСОБА_1 та ОСОБА_2.

До початку судового засідання заявник подав суду заяву, у якій просив залишити справу без розгляду.

Згідно з п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

За таких обставин суд вважає за необхідне залишити заяву без розгляду.

Керуючись ст. 207 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту проживання однією родиною залишити без розгляду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація