Судове рішення #15386961

Справа № 3-376/11

П О С Т А Н О В А

Іменем  України  

27 квітня 2011 року                                                                                смт. Михайлівка

          Суддя Михайлівського районного суду Запорізької області Мовчан О.Г., розглянувши адміністративний матеріал № 3721273, який надійшов з  ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Михайлівського району, про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що народився в Запорізькій області, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, працює керівником апарату Михайлівського районного суду,   

за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -   

ВСТАНОВИВ :

09 квітня 2011 року о 20-00 годині в м. Токмак, ОСОБА_1 керував автомобілем НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з ротової порожнини, почервоніння очей). Від проходження медичного огляду для встановлення факту сп’яніння відмовився в присутності свідків.  

Заслухавши пояснення правопорушника, який не заперечував, що дійсно він вчинив вказане правопорушення, ознайомившись з матеріалами справи, в тому числі з протоколом про адміністративне правопорушення серії АР1 № 249669, що містить власноручний запис правопорушника про перебування у стані алкогольного сп’яніння, суд вважає, що в діях ОСОБА_1  містяться ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, в наслідок чого вказана особа підлягає адміністративному стягненню.

При призначенні виду адміністративного стягнення судом враховуються вид адміністративного правопорушення, його суспільна небезпечність, ставлення правопорушника до вчиненого ним правопорушення та його особа.   

Керуючись ч. 1 ст. 130, ст.ст. 283-284 КУпАП, -  

ПОСТАНОВИВ :

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130  КУпАП, та призначити йому адміністративне стягнення  у вигляді 40 (сорок) годин громадських робіт.  

Постанова суду про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржена в порядку визначеному Кодексом України про адміністративні правопорушення.   

Суддя

Михайлівського районного суду

Запорізької області                                                                                          ОСОБА_2


  • Номер:
  • Опис: висловлювалася нецензурною лайкою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-376/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Мовчан О.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.05.2011
  • Дата етапу: 05.07.2011
  • Номер:
  • Опис: Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-376/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Мовчан О.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2011
  • Дата етапу: 08.02.2011
  • Номер:
  • Опис: Вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-376/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Мовчан О.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.02.2011
  • Дата етапу: 10.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація